Aké plienky dávať na noc??

nikpa
10. júl 2019

Aké plienky sa vám najlepšie osvedčili na noc? Skúšali sme pampers, huggies, dm, Lidl, Tesco. Všetky precika, okolo 21h keď ide spať mu dám čistú, prebalim ho okolo polnoci a potom ešte aj 2krat počas noci. Keď sa sama nezobudim a nestihnem ho včas prebaliť tak sa zobudím na plač lebo uz je mokrý. Odkedy v noci nepapa mlieko, vypije postupne do rána asi 250ml vody. Skúšala som že mu nedám v noci piť ale práve vďaka tej vode sa mi odnaucil v noci jesť a pekne prespí.

kristina2412
10. júl 2019

@nikpa a skúšala si dať aj väčšie?

nikpa
autor
10. júl 2019

@kristina2412 áno, skúšala som dať 5 aj keď má len 11kg ale nepomohlo.

kristina2412
10. júl 2019

@nikpa a aj tie pants si asi skúšala...možno bude trochu lepšie na jeseň keď bude zimsie a nebude taký smädný. Zo skúseností kamarátok čo majú chalanov a podobne problémy ,sa im uľavilo až po odplienkovani,dovtedy mali rovnaké problémy ako ty☹️

ankare
10. júl 2019

Ja som spokojná s Lidl.

jarca1111
11. júl 2019

kolorky

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sofiia87
11. júl 2019

Mne sa osvedcili Babylove Nature a kolorky

jaja23
11. júl 2019

@nikpa my máme pampers prémium care, ostatne precika

diewcatqoo
11. júl 2019

Ahoj, nepises aky stary je syn... ked mu nedas tu vodu, resp nie v takom mnozstve, stane sa nieco? Lebo ja som sa este nestretla s tym, ze dieta sa takto stale precikava. Jasne, kazdemu sa obcas stane nehoda.. ale vzdy a este ak ho aj musis tolkokrat pocas noci prebalovat...
U chalanov plati, ze pocas spinkania nesmie byt pindik hore. Ked ho balis, tak ho davas tak, aby smeroval nadol? Ak su plienky velkostne ok, tak asi uz len nedat tu vodu.

lydiika26
11. júl 2019

Ja som tiez skusala rozne nakolko sme mali stale aj celu postel mokru... najlepsie su obyc.clever z billy vecer dam rano prebalim a mala je celu noc v suchu....

ave_eva
11. júl 2019

ja prebalujem 1x za noc, a nic mi neprecika. Pouzívame DADA 4+

rainbow82
11. júl 2019

Babylove DM sú pre mňa Top

nikpa
autor
11. júl 2019

@diewcatqoo má 19 mesiacov, pindik som veru neskúšala nijako extra ukladať do plienky ale vyskúšam 🙂 snažila som sa mu tu vodu nedávať ale potom sa často budi a plače, ma to náhradu namiesto nočného jedenia. Aj tak ju obmedzujem, pár krát cucne a zoberiem mu ju, no aj to je plač kým ho uspim. Nedbal by stiahnuť 250ml na jeden ,,hlt,, Už som skúšala proste nedať a dve noci sme boli hore.

ydnew
11. júl 2019

@nikpa my sme mali tento istý problém až kým nám mamina nekúpila plienky DADA a to sme volí len na pampers kvôli reakcii teraz sme už odoliebkovany ale na noc rozhodne tento druh plienok ale isto už 5+ alebo 6 tky mala má 15 kg a plienky sú 15-25 a neprecikala ani jednu a vodu v noci som prestala riešiť proste aj ty sa napijes keď si smädná časom to prejde 😉

andulka126
11. júl 2019

U druheho dietatka pouzivam plienky Dada, spokojnost😉

zuzkaluk
11. júl 2019

Mne nikdy neprečúral Pampers premium care (pozor tie zelené Pampers active- nie sú dobré). Spokojná som aj s Happy Bella, tiež ich nikdy neprečúral. Ja striedam len tieto dve značky Pampers premium care a Happy Bella a som spokojná.

evkamotka
11. júl 2019

Kde kupujete dada?