Aké sú vaše skúsenosti s imunoglukanom?

lienka175
7. okt 2020

Dievčatá, prosím máte u detí skúsenosť so sirupom imunoglukan? Ja som mala ísť dnes so 4-ročným na očkovanie, ale je trochu sopľavý, tak ho nezaočkovala... poradila mi ale, aby som im kúpila imunoglukan na posilnenie imunity... ešte som im nikdy nič také nedávala a neviem sa rozhodnúť... nejako extra chorí nebývajú, sople síce párkrát do roka zo škôlky donesú a nechám ich týždeň potom doma, ale antibiotiká mal 6-ročný 2x a 4-ročný raz... že či nie je lepšie si posilňovať tú imunitu prekonanými virózami ako takýmito "umelými" liekmi

marvin1234
7. okt 2020

@lienka175 ja som mávala strašné afty a po preliečení imunoglukanom asi 4 mesiace mi to zmizlo a už pár rokov mám pokoj.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
poleva
7. okt 2020

za mna ano, fičíme na tom už dlho 🙂

qwert87
7. okt 2020

@lienka175 syn (4 roky) nebýva tiež chorý, atb mal zatiaľ len 1x. Nastúpil teraz do škôlky po prvýkrát a na odporúčanie lekárničky som mu začala dávať od začiatku augusta imunoglukan. Zatiaľ nevymeškal ani jeden deň a drží sa bez choroby (klop, klop).

lienka175
autor
7. okt 2020

tak ideme do toho 🙂 a ako dávate, ráno nalačno?

ecko80
7. okt 2020

@lienka175 Ahoj, moj 4 rocny maval silne laryngitidy po nastupe do skolky v 3 rokoch. Nasadila som inunoglukan a teda rozdiel vidiet. V podstate odvtedy mava len miernu nadchu. Davam rano nalacno.

janina14
29. sep 2021

@poleva dnes som ho kúpila, a doma som zistila, že mal povolený uzáver. Nie poškodený, len povolený. A par kvapiek vysplechlo. Mozete mi prosím napísať akú má mať farbu a chuť? Ďakujem.

poleva
30. sep 2021

@janina14 chodte vratit do lekarne

poleva
1. okt 2021

@janina14 pisala som spravu

jana_eyre_2
1. okt 2021

@janina14 kyslastu chuť a farbu takú do žlta..