Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako a kde zaspávajú vaše 2 ročné deťúrence?

vikykubik
2. jan 2013

ako a kde zaspavaju vase deti.

dukokatka
2. jan 2013

uspavam ju ja na jej posteli v izbe

zaneta123
2. jan 2013

obe ( 20mesiacov a skoro 4 roky) v posteli (menší v postieľke) s fľašou mlieka a rozprávkou na dobrú noc, pohladkaním pomojkaním a s pusinkou na čelo🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzanockamt
2. jan 2013

@vikykubik moj syn - 2 roky a 4 mesiace zaspava vedla mna na nasej posteli ... spava s nami, vlastnu izbu a ani postel nema ... od narodenia to takto krasne funguje 🙂 ... do roka a pol bol uspavany len na rukach a aj teraz, ked chce, tak ho uspim na rukach - ale uz zvycajne nechce, len ked je chory alebo potrebuje ponosit

tatiana7777
2. jan 2013

S maminkou v posteli ;)

anjelicek26
2. jan 2013

Tak tak s maminkou v posteli.. ale do par minut a prenesiem ho ku nemu, prespi tam celu noc potom do rana...

sonkab
2. jan 2013

S nami v posteli 🙂

alex1983
2. jan 2013

S nami v posteli 😉

lenkab1984
2. jan 2013

Nasa ma za mesiac 2roky. Zaspava s flasou mlieka a so mnou alebo tatinom na nasej posteli, postielku sme zrusili pred 3mesiacmi ked sa jej ju podarilo preliezt. Odvtedy z nej zdrhala stale a chodila spat ku nam.

zuzanockamt
2. jan 2013

@lenkab1984 ved vie, kde je jej najlepsie 🙂

mummy01
2. jan 2013

Od roka a pol sam vo svojej postielke a od 2 rokov vo svojej izbe a svojej posteli.

liwka
2. jan 2013

podľa nálady- niekedy "naženie" do postele aj nás a zaspávame všetci spolu, niekedy chce mať pri sebe konkrétneho rodiča, inokedy sa rozhodne zaspávať sama. rovnako je to aj s miestom zaspávania- buď v tatovej posteli, maminkinej posteli (rozumej časti postele) alebo vo vlastnej postieľke🙂)
niektorým to možno príde choré, ešte v tomto veku uspávať dieťa, ale je to o upevňovaní väzieb a toto obdobie je hrozne kratučké a bude nám sakra chýbať...som rada, že tu na MK sú maminky, čo to nepovažujú za nenormálne 😉 😉 😉 😉

monyccka
2. jan 2013

V svojej postielke - citame rozpravku obaja s tatinom, spievame pesnicku podla vyberu malej a potom postiskame, potulkame, puska a spinkame.. ritual trva tak 15-20 minut a zaspavanie samotne tiez tak. Je to takto od roka a pol, teraz ma 3.

pimpulienka
2. jan 2013

Od narodenia vo svojej postielke a od 3. mesiacov sama, čiže neuspavam. Teraz ma dcerka 2,5 rôcka..Večer prečitam rozprávku,pohladkam.(ako ona hovori pomojkam) a potom už zaspinka sama

magali
2. jan 2013

u nas v posteli, tiez s flasou mlieka a pri maminke, ked zaspi, dam ho do postielky, nadranom sa budi a ide zasa k nam, ale vobec mi to nevadi.. zatial nemame dokoncenu prerabku, takze nema svoju izbicku, ale uz by som ho tam rada dala.. ale vysielacky budu fungovat aj potom a ked bude chciet moze ist kedykolvek za nami alebo zostanem pri nom.. sice je to velakrat nepohodlne ale ja niekedy nemozem spat ked nelezi pri mne 😀 😀
@liwka pekne si to povedala.. tiez som rada ze pre vela mamiciek je to normalne.. mne dokonca povedala suseda ze je to divne ked malemu davam mlieko do flase, ze uz je velky.. mne zasa prislo divne ze ona svojho v 18m odstavila a ani neskusila mlieko davat do flase, takze odvtedy mlieko nepije vobec a nahradza mu ho jogurtami a minule zahlasila ze namiesto mlieka mu dava kinder pingui 😕 😕 ale to som odbocila od temy

liwka
2. jan 2013

@magali "kakalko" večer musí byť aj u nás...istý čas sme to chceli zrušiť (bo malá veľakrát aj cez deň pýta kakao a potom nechce normálne jesť, ale to je iná téma) a nahradili sme kakao čajom- 3 noci za sebou sa nám v noci kompletne počúrala...tak sme sa vrátili ku kakauku a je to oka🙂

a kinder pingui miesto mlieka....sorry, ale konkrétne tento výrobok vlastnému dieťaťu ani ja nedávam, bo je to hnusné...to už radšej ten mliečny rez, ale isto nie ako náhrada mlieka

sharmana
2. jan 2013

Dcérka spí s nami v spálni, ale vo svojej postielke... už na jar sa chystám ju dať spinkať do jej detskej izbičky, ale už teraz sa toho obávam, pretože ma pri sebe proste potrebuje a plače, ked chcem odísť... vymýšla si, že ide "lev, ježibaba, slon .." a neviem čo ešte, potom povie, že "ty si moja lááááska"... no a potom že mamička odíť od takého dieťaťa 😀 no nič to, ked ma potrebuje, tak na to som predsa tu... hádam ju nebudem uspávať do 18 tich 😀

katren
2. jan 2013

obidvaja sami vo svojich posteliach.....flaska kakaa, pomodlime, zhasneme a hotovo....rozpravka je predtym 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli