Ako často chodíte s bábätkami do poradne?

ikaika
5. feb 2008

zaujimalo by ma od narodenia , a este co vsetko vam lekarka kontroluje?
teba babetkam 😉

ikaika
autor
9. feb 2008

goja
to s teplotou myslis vazne?

Ja som mojej hovorila ze maly mal vecer zvysenu teplotu 37,2 a ona ze to nevadi a to sme po chorpbe - skoro mesiac mal sopliky a hleiny :(

lyly
9. feb 2008

ikaika, u babatiek nejde o zvysenu teplotu, 37,2 je v pohode
my mame velmi mileho a ochotneho lekara, poradi aj po telefone. vzdy jej pozrie fontanelu, odvazia, odmeraju obvod hlavicky, hrudnika, dlzku nemeraju. popocuva, vyskusa ako sa vie dvihat, da ju na brusko, ci drzi hlavicku. popyta sa ako sa mame, ako kojim, poradi. fakt je strasne mily. na vsetko, co sa pytam ochotne odpovie.

goja
9. feb 2008

ikaika - lyly ma pravdu 37,2 nie je teplota a to co som napisala, myslim vazne. Aj v cakarni na nastenke ma dr. vyvesene - pred ockovanim zmerat teplotu a doniest stolicu,
- pri vysokej teplote bez dalsich inych tazkosti automaticky doniest so sebou moc,
- pri vyrazkach ohlasit vopred telefonicky a dietatko pojde do ordinacie cez izolacku...
A este vselico, teraz ma prave nenapada viac...
Idem kupat...
🙂

zlaticakhalil
10. feb 2008

goja - kazdye mesto ma inych lekarov a zaujimave na tom je ze vsetci studuju tu istu medicinu a maju rozne nazory na diagnozy a kontrolu nasich deticiek no nie?
je to smutne ale je to tak, ja osobne poznam aj takych lekarov ktori to dotiahli dokonca len vdaka peniazkom od svojich rodicov ☹
predstav si ze takeho dostanes... hruuuuuuuza 😠

ikaika
autor
12. feb 2008

tak taku mam asi ja 😒