Ako často kúpať bábätko?

vanditka5
26. jan 2008

no mozno to je hlupa otaka ale ja s babatkami naozaj nemam ziadnu skusenost a vsade som sa docitala inak tak by ma zaujimalo ako casto kupkate svoje baabo vy? 🙂

susik77
17. mar 2008

inak, zasnem, co si niekt. ludia-zvlast svokry a mamy navymyslaju 😀

shela
17. mar 2008

susik...uz som pocula aj o ciapocke vo vnutri domu..kde je teplucko 😕 😅 o tak to uz je fakt trosku prastene...a iba kvoli tomu lebo svokra povedala

susik77
17. mar 2008

som stastna, ze byvame sami, inak sme uz davno rozvedeni 😎

letuskah
17. mar 2008

moja mama tiez tvrdi ze osusku zakazdym cistu, ale takto som to robila kym bol maly a teraz 2-3 krat pouzije a perem, kupem kazdy druhy den, najskor olejujem, potom namydlime okupeme a ak ma moc suchu pokozku tak ho jemne natriem excipialom.

zrzulka
17. mar 2008

no o mame by som vedela popisat litanie, svokra je nastastie daleko 🙂 ine ako ze mam malej davat cajik nepocuvam. minule ma dorazila tym ze nemam s malou byt pred zrkadlom 😒 este ze tu chodi len obcas. a s tym olejom nam povedali v porodnici, tiez ma to prekvapilo lebo som ho mala kupeny. ja davam obcas malej do vanicky, potom nemusim natierat 🙂 ale ona nema problemy s pokozkou takze ju len obcas natieram. ale zahyby a za uskami jej povytiram vzdy s tycinkou namocenou v olejceku

susik77
17. mar 2008

zrzulka: existuje od weledy taky pripravok do kupela: Cremebad-je to ciste prirodna kozmetika s nechtikom a prirodnymi olejmi. Ked v tom malu vykupem, ma pokozku tak hebku, ako by bola prave naolejikovana 😉 a krasne vonia po nechtiku.neobsahuje ziadne aromat.latky ani konzervanty, kazdemu doporucujem 😉

uhlikova09
17. mar 2008

Ja kupem kazdy druhy den aj to mi dokina povedala ze to je casto ale ked uz mu smrdka aj dupka aj vlasky su spotene po tych 2 dnoch si myslim ze je to akurat 😉

zrzulka
17. mar 2008

mne sa tiez zda byt kazdy druhy den ok. niekedy ked sme s muzom straaaaaaaasne unaveni (lebo musim cakat na neho kym pride z roboty kedze kupeme spolu) tak aj kazdy treri den. samozrejme rucky tvaricku, susku a zadocek umyvam kazdy den. susku a zadocek po kazdom prebaleni vodou.
susi weleda je ok. my pouzivame mydlo od nich

zuz11
4. máj 2009
zuzana581
5. máj 2009

Ja som malú kúpavala každý deň. Bol to večerný rituál pred spaním aby vedela, že sa bude už len papať a spať. Mala režim a bola v pohode.

monky28
5. máj 2009

My kúpeme každý večer,potom napapat a spinkať.Na šupinky na hlavičke nám zabral olivový olej,z lekárne,olejovali sme večer po kúpaní a ráno a o dva dni boli preč. 🙂

katrin21
5. máj 2009

my sme olejcekovali klasickym olivovy, olejom prve mesiace a bolo to dobre... a kupali sme denne.

a denne cista osuska???? naco preboha? ved babo sa kupe kazdy den a je cistucke takze ani osuska sa za den nezaspini... staci tak raz za par dni... uplne.... netreba to prehanat,.. skor to moze deietatu uskodit z tolkeho prania v prasku na pranie. 😒

katrin21
5. máj 2009

na supinky pomaha olej.... potomm sa daju lahucko jemne "zoškrabkat" hustym hrebenom.... prakticky sa vycesú

lucustek
7. máj 2009

ja som maleho kupala do 3mesiacov kazdy den potom kazdy druhy den do 5mesiacov a odvtedy kupem dvakrat alebo len raz do tyzdna ...myslim si ze to uplne staci

mishusha
7. máj 2009

ja som tiez malu do 3 mesiacov denne, potom dva tri krat do tyzdna.... teraz dva krat... ale v lete budeme urcite castejsie...

u2jana
8. máj 2009

my kupeme kazdy den... a umyvame, ked treba tak ritku v umyvadle a samozrejme po kazdom prikrme, lebo tie kasicky ma az za usami a hlavne pod krkom 🙂

hapkes
25. máj 2009

ahojte,
potrebovala by som radu..
mam uz skoro 5 mesacne babatko a doteraz som ho kupala kazdy den a pred kupanim sme aj cvicievali..do kedy je potrebne to cvicenie a do kedy mam kupat kazdy den...?budem rada ak pridate aj svoje nazory...dakujemm

kunicha
20. máj 2011

ako casto by som mala kupat 4 mesacne babo?

bubelko
20. máj 2011

@kunicha ako casto uznas za vhodne 😉 ak sa jej vo vode paci, tak z toho mozete spravit pravidelny vecerny ritual pred spanim - okupat, napapat a dat spinkat. 🙂

tanja61
20. máj 2011

moj maly ma 3 mes.a kupem ho kazdy druhy den samozrejme v den ked sa nekupeme vyumyvam ritku a vsetky zahyby,myslim ze nieje potrebne kupat deti kazdy den 😉 v lete budem kupat kazdy den

kristina3
29. sep 2012

Revayova - Ahoj, tu je odkaz na stránku Weleda je to úvodná stránka, nájdeš tam všetko. Kamoška si nevie túto kozmetiku vynachváliť, čo sa detí týka, ja mám zatiaľ odskúšané prípravky iba na sebe a som max. spokojná. Už som si aj nakúpila základné veci. Skús si pozrieť Mesíčková kojenecká koupel a olej, vhodné aj pre väčšie deti. Som si istá, že budeš nadmieru spokojná 🙂