Ako často majú deti kakať?

hruskaskiku
12. aug 2009

Dcéra má takmer 2 roky. Kaká ráno, a poobede po spánku. Niekedy aj večer. Je to o množstve jedla, o trávení, alebo o alergii na potravinu.Dcéra má 90 cm a 11,5 kg, na výzor mi pripadá chudá.

dai
12. aug 2009

hruska,
moja je o 2 mesiace starsia, asi taka velka ale ma len 11kg - papa strasne vela, vsetko ( myslim ze aj zdravo, teda snazim sa kupovat vela ovocia, zeleniny, len kvalitne maso, sunky kde je aspon 80% masa a pod. ) ma ale aj velmi vela pohybu...

kaka rozne 😠
niekedy aj 3x za den, niekedy sa mi vykaka az na 3-ti den ☹ tiez neviem co je este v poriadku a co uz nie... som si pre seba povedala ze ak by mi nekakala dlhsie ako 3 dni, tak zavolam lekarke - to sa zatial este nestalo 😖
aj v tom case ked nekaka viem ale ze jej travi lebo prdiky ma a tvrdi mi ze ju brusko neboli ( ona uz dost rozoznava kedy nieco boli a kedy nie a ak ju nieco boli tak to vzdy aj povie...)

denisocka
12. aug 2009

my kakame 2x denne , občas len 1x , občas 3x denne

jana188
12. aug 2009

my tak isto ako denisocka

vlasa
13. aug 2009

my asi raz za tri dni,nechapem,asi sa to niekde pokazilo,lebo predtym vzdy raz za den,takto to trva asi tri tyzdne ☹ ☹ ☹

sjuzi
13. aug 2009

Malý tiež kakával tak raz za 2-3 dni, má to tak odjakživa. Jediné, čo ho ale fakt "pohne" teraz v lete sú broskyne a slivky... tak sa mu to upravilo na každý deň 😉 .

dai
13. aug 2009

my sme kakavali tiez omnoho castejsie, ale odkedy nekaka do plienok tak je to takto - myslim ze to priamo s tym suvisi 😖

vlasa
13. aug 2009

dai,asi mas pravdu,odkedy kakame do serblika sa to pokazilo 😠

saska.t
13. aug 2009

my kakame 1-2x denne vzdy po zobudeni a mlieku a potom poobede po ovoci ale niekedy len rano ked je toho kopa 😀

martina46
14. aug 2009

Tanka kaká ráno a potom ešte zo 2 razy počas dňa. Vykaká také dávky, že s manželom oči vyvaľujeme 😀
Som rada, že je to takto, ja mám s tým problém, je to aj v stravovaní, no keď som nemala problemy, bola som vždy len denne. Ale asi to bude aj dedičné, mám pocit. Proste niekto viackrát, niekto raz za pár dní. Pokiaľ nebolí bruško, nie sú takéto problémy, asi to netreba riešiť. Niekde som aj čítala, že niektorí ľudia sa vyprázdnujú iba 2x týždenne a je to v poriadku.

dai
14. aug 2009

neviem mati,
my sme tiez tak kakali ako ty popisujes tanku - malicka aj teraz ked kaka tak riadnu kopu - nechapem kde sa to do nej zmmesti 🙂 ale odkedy nema plienky tak si aj sadne na zachod alebo na nocnik, zda sa mi ze tlaci , potom povie ze ritka boli a nasledne ze kakat netreba a ze brusko neboli - a v pohode funguje dalej - nepokakava sa ani sa netvari zeby sa nieco dialo, nestazuje si na nic...
len predtym sme kakali aj viackrat za den ( rano a vecer bol normal, niekedy castejsie podla papy... ), teraz raz za 2,3 dni... ☹ hadam je to ok, pripadne sa to upravi, mala prdka normalne, takze travit travi... papa zdrave veci, zeleninu, vlakninu a tak... takze by nemala mat nejake problemy ☹

hruskaskiku
autor
14. aug 2009

ďakujem za reakcie, takže sa dcéra stotožňuje s viacerými detičkami, bruško nebolí, papá zdravo, len ma prekvapovalo, že až niekedy 3x kaká, také kopky väčšie.