Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako často vám spí 8 mesačné dieťa?

adelsa
28. máj 2014

chcela by som vediet ako casto vam spia cez den vase deti. ci maju este 3 spanky pocas dna alebo uz len dva.dakujem

nicolle21
28. máj 2014

@adelsa my sme len nedavno presli na dva denne spanky.. ale ono zalezi aj ako dlho ti spava, nas viac ako 2 hodiny poobede nedaval nikdy a preto pred kupanim este potreboval polhodinu slofik

sarinka2012
28. máj 2014

@adelsa Naša mala už len dva v tomto veku a od cca 11 - 12 mesiaca už len jeden spanok vždy na obed 🙂

ushuaia
28. máj 2014

@adelsa moja bude mat o per dni 8 mesiacov...ako to sledujem ma 2 spanky, jeden do obeda 1 1/2 az 2 hodiny , a po obede tak isto...potom ju necham aspon 4 hodky hore pred vecernym spankom, chodime spat v ten isty cas...mame zauzivane ritualy...kol 20 ju ulozime a vstavame o 6 rano... 🙂

evka_evka
28. máj 2014

No moja mala bude mat uz 9 mesiacov a spi kazdy den inak 😉 vcera napriklad vstala rano o 7:00. Spanok bol od 9:30 do 10:30.dalsi od 13:00 do 14:20. Poobede spala este od 16:00 do 16:30 a vecer zaspala o 20tej.ale ako vravim kazdy den je iny.niekedy spi aj kratsie inokedy dlhsie...

pemizb
28. máj 2014

Nepozeraj na ine deti....kazdy potrebuje inak spanok, ked vidis ze potrebuje pospat...daj spinkat. Len pred nocnym spankom skus co najdlhsie nechat hore....odporuca sa min. 4 hodiny....aby potom spalo dieta v noci....ale je to vsetko individualne, ja mam dvojicky a kazdy spinka inak. Chlapcek potrebuje spat viac..ovela viac. No a nenecham ho predsa trapit...ked chce spat tak ide. Neboj, dostane sa neskor do rezimu jedneho spanku za den aj tvoje babatko 🙂

zuzonik
28. máj 2014

My mame 8 mes a tyzden a nasa mala ma tri spanky. Rano sa zobudi okolo 5:30 a prvy spanok ma cca od 8:00 do 9:30. Potom nasleduje obedny spanok od cca 12:00 do 13:30 a jeden ma este podvecer od cca 16:30 do 17:30. Nasledne ju ukladame na nocny spanok vzdy v tu istu hodinu a to je oklo 20:00. Takto sa nam kolobeh opakuje den co den uz asi 4 mesiace.

adelsa
autor
28. máj 2014

no mi to mame troska aj zlozitejsie mam strsieho syna 2 roky a on spi iba poobede. ten mladsi ide spat doobedu asi tak necelu hodinu pospi a poobede tiez hodinu max.ale to ho vzdy ten starsi zobudi ked skor stane a potom sa nevyspi a do vecera je este daleko. ked ho ulozim este o 16-tej tak vystraja a nechce spat.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli