Ako chudnete popri kojeniu?

slamka555
4. máj 2018

Baby prosim vas ako chudnete popri kojeniu ?. :/ Som bezradna kojim treti mesiac a som zato vdacna, ale rada by som uz aj zhodila nieco ztych poporodnych kil :/ ale dieetu drzat nebudem ( kedze nechcem prist o mliecko) vysadim sladke, ale mozem vlastne cvicit ? Niekde som citala , ze sa pri cviceni zvysuje kyselina mliecna a babo potom moze mliecko odmietnut 😞 .. Ako tehotna som nabrala 21 kil ! 😮 12 som nechala v porodnici , 1 kilecko som nejak vybehala doma okolo deti no 8 je nalepenych a nejdu dolu :/ poradte ako ste stym bojovali 🙂 dakujem

stanulienkat
5. máj 2018

@slamka555 ja som nemyslela klicky ani nic take🙂 ,, len niekto zje na obed dve snicle s hranolkami a cuduje sa.

andrejka010
5. máj 2018

Cvičiť môžete kľudne. Vôbec to na tvorbu mlieka nepôsobí. Myslím, ze tri mesiace je ešte skoro. Ja som popri kojeni mala očividnu stratu váhy asi po pol roku. A po 9 mesiacoch som mala o 7 kg menej ako pred otehotnenim. V co som vôbec nedufala. A to som nedrzala ziadnu dietu ani necvicila. Aj ked musim priznať, ze niekedy som popri malom nemala cas sa ani najesť. Hovorí sa , ze telo za mení 9 mesiacov do pôrodu a zotavuje 9 mesiacov po...

slamka555
autor
5. máj 2018

@stanulienkat novidite a ja zas nejem dva snicle ;) .. jem prevazne jogurty, hranolkam a vyprazanym jedlam sa vyhybam aby maleho brusko nebolelo a a popravde nikdy som to nemala nejak c oblube :/ najma tie mastne hranolky vaa 🙂 ..

skjatqo
7. máj 2018

@slamka555 Asi je to individualne. Ja som mohla behat tak po 6 mesiacoch, lebo sa mi spustalo mlieko.