Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako čo najsprávnejšie vychovávať dieťatko?

hatshepsut
5. júl 2012

Ahojte. nedávno som sa dozvedela, že sa stanem matkou. Rozmýšľam, ako vlastne budem svoje dieťa vychovávať. Je mnoho vplyvov , ktoré na mňa pôsobia. Ale ja neviem, čo by bolo najsprávnejšie. Kto z vás vie, nech mi poradí. Ďakujem.

carodejnica
5. júl 2012

Ako vychovávať? To je otázka... 😀 Je kopa múdrych kníh ako na to, ale podľa mňa sa treba riadiť jediným pravidlom. Srdcom...

p.s. ešte len budeš mamou, tak ti to všetko príde komplikované, rovnako som sa cítila aj ja, ale neboj, keď do toho vhupneš, tak to príde samé... 🙂

janinah
5. júl 2012

najprv nech sa šťastlivo drobček narodí....potom ti pomôžu tri veci- zdravý sedliacky rozum,zlatá stredná cesta a materinský inštinkt 😉

sissy27
5. júl 2012

univerzálny recept na správnu výchovu neexistuje 😉 a hlavne dieťa bude čo sa výchovy týka ovplyvňované nie len tebou, ale aj druhým rodičom, starými rodičmi, neskôr učiteľkami a kolektívom v škôlke / škole...

moniciak
5. júl 2012

Ako písala @janinah , počkaj kým sa narodí na každé dieťatko platí niečo iné a aj tak tie prvé mesiace bude tvoje dieťatko vychovávať skôr teba 🙂

salma22
5. júl 2012

neboj sa to vsetko pride naraz budes to citit co vsetko svojmu dietatku das, a ako ho pripravis na jeho dalsie kroky do zivota aby bol z neho dobry clovek ...to vsetko je materinsky instinkt co ti bude napovedat + aj drobcekov tatino 😵 neboj budes dobrou maminou uz len to ze sa na babatko velmi tesis je obrovsky plus

hori
5. júl 2012

myslim, ze takych 10 Bozich prikazani je dost overenych a to celymi starociami ze podla coho vychovavat deti... to na margo vsetkych tych vplyvov, co na cloveka dnes posobia... ovsem dieta sa vychovava prikladom - ono si vsima, co uznavas ty, to bude aj ono, (pokial nepride do puberty 😉 , ale vascinou si na zasady svojich rodicov potom v dospelosti neraz spomenieme... 🙂 )

nelicefo
5. júl 2012

kníh je mnoho...ciest je mnoho...ale vždy tu je inštinkt a srdce 😉 😉 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli