Ako dlho spávajú vaše deti cez deň?

mirkava
6. dec 2015

Nas drobec ma 20 mesiacov a cez de spi pol hodinu, tristvrte, niekedy hodinu a vynimocne hodinu a pol. Ked spi malo je podrazdeny a vecer tazsie zaspava. Ani v noci nespi kludne. Kolko spavaju vase deti cez den?

mirkava
autor
7. dec 2015

@babulka82 no to sa stale pokusam - uspat ho este. Vynimocne sa podari 😊

siska53
7. dec 2015

@mirkava a si zober,ze ja este tehotna vtedy s malou a najma v 1.trimestri nehorazna unava.. Ale nejak sme prezili.. Maly bol do 4,5r.doma, takze to bolo tazsie. Ja som si casom zvykla,ze jedno dieta nespi.

mirkava
autor
7. dec 2015

@anega79 od roka a pol vobec? Tak to sme na tom este dobre 😊

mirkava
autor
7. dec 2015

@siska53 ja si niekedy predstavim ze keby som este bola aj tehotna..... A hned ma prejde chut na druhe 😊

mirkava
autor
7. dec 2015

@siska53 teraz uz spi od dvanastej. Ja ticho jak pena v druhej izbe 😁. Ale uz bol 2 x hore..... Nastastie este zaspal....

tweetinka.co
7. dec 2015

Nasa od 12-tich mesiacov cez den nespava vbec...

siska53
7. dec 2015

@mirkava 🙂)
Tiez si teraz hovorim,ze som bola odvazna,ze som sa na to dala a otravovala priatela s druhym babom. Ale mna tlacil vek,prve v 35r.,druhe v 37.r..a to ma tu drobec (som chora,vlastne vsetci 4 sme chori a doma) otravuje s dalsim babom,dokonca s trojcatami! V skolke totiz maju trojicky a nejak sa mu to zapacilo. Och veru,ked som takto chora,som aj rada,ze ich nie je viac.

siska53
7. dec 2015

@mirkava mne mladsia teraz zaspinkala,ona to este potrebuje,no maly vobec. Hra sa mi tu s vlasmi a ja akoze oddychujem.

anega79
7. dec 2015

@mirkava ale mne to zasa vyhovuje, inak sme ju uspavali do 12 vecera, takto spi mi zaspava od 8 alebo do 9

mirkava
autor
7. dec 2015

@siska53 ja prve v 34 (vtedy som rodila). Teraz mam 36 a aj by som chcela druhe. Mam pbavy ako by som to zvladla lebo tiez to zdravie a problemy po porode..... A manzel uz nechce, vlastne sme sa o tom nebavili ale viem ze nechce...

slnecnica174
7. dec 2015

@mirkava Bude mat dva a pol. Ona cez den nikdy nechcela spat. Som sa s nou natrapila. Ked bola mensia a spala cez den (1-1,5 hod.) tak vecer isla az okolo desiatej aj napriek tomu, ze som s nou bola trebars tri hodiny na hrisku 😕 Proste ona ma hrozne vela energie 🙂

drahusa2
7. dec 2015
Používateľ drahusa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.

nas maly nikdy nechcel dlho spat hodinu spal a potom sa zobudil a uz nie a nie zaspat

siska53
7. dec 2015

@mirkava moj chcel az o 5rokov (co by bolo teraz),tak som mu zaargumentovala,preco je lepsie sa pokusit ihned.
Vsak sa skuste porozpravat. Ono to je narocne,samozrejme,ale aspon im je veselsie a uz sa vedia aj trochu spolu zahrat a maju sa velmi radi aj ked sa uz i pobiju a pohadaju. Ja som vdacna za surodenca.
Len ak sa na dve deti necitite,netreba to asi tlacit. Ja zas by som aj tretie prijala,no tiez to zdravie a viem,ze muz tretie nechce,na to ho nepresvedcim.

elisvic
6. jan 2016

moja dcerka ma skoro 6+ mesiacov a spi doobeda 2-3h a poobede 2-3h a zaspava az po 23.30
ak je malo spanku pocas dna , vecer este väcsia katastrofa tak ju ak mozem a to sa snazim kazdy den aspon raz ist von ked teple pocasie tak vzdy von s kocikom na 3h a tak mi zaspala hned. teraz v zime tak na pol hodiny az hodinu podla toho ako mrzne a pridem spät a este spi doma v kociku ten svoj cas. minule som ju zababusila v spalni a otvorila okno a tiez dobre dlho spala.a nemusela som ist s nou von kocikovat. ale uz si dost zvikla nato ,ze ked spat tak sa ide von. inak mi zaspi doma iba na 30 minut a je hore, ale kvalita alebo dlzka spania nieje dobra ,tak sa aj patricne sprava, taka je nesvoja. tak sa snazim ju davat spavat ako jej to vyhovuje. v noci spi od 23.30 az do rana v celkom fajn, ale budi sa na pitie tiez tak rytmus kazde 3-4h. podla toho ci sa v ten den kupala.