Ako dostať bábo späť do denného režimu?

elizabeth453
9. nov 2008

ahoj
tak mam dalsi problem.... ☹ od operacie neviem dceru dostat do jej normalneho denneho rezimu, ktory mala predtam perfektny a bola spokojna
trva to uz mesiac a ona spava cez den hociako, je stale unavena , nevie sa normalne hrat, stale len mrauci, oci si sucha, vyzivuje, nic ju nebavi,,,ani na rukach uz nechce byt, stale je nespokojna

blau
9. nov 2008

eli, ja som teraz tiez doma na Sk a maly, to ma tiez poprehadzovane. Treba ho totalne nehat unavit do tla.. Najlepsie je to na cerstvom vzduchu, ked sa ma naco pozerat, potom prideme domov napapame sa zatiahnem zaluzie a pustim zvonkohru a to opakujem uplne do nemoty a on uz vie, ze sa ide spat. Takisto je to aj vecer uz od narodenia robime dokoliecka to iste a on vie, ze sa ide spat a neprotestuje. Su aj dni, ked si sucha ocka a mrnci a evidentne sa mu chce spat a ked ho idem ulozit, tak protestuje, ze on nechce spat. Tak ho neham sa este chvilu hrat a vyskusam to s tym spanim neskor a potom to uz ide lahko a zaspinka. Ja si vzdy poviem, ked je takyto problem, ze ved aj my mame kolkokrat dni, ze sa nam chce spat ideme si lahnut a zaspat nemozme, takisto je to aj s jedenim niekedy papa ukazkovo inokedy mam pocit, ze dnes okrem mojho mlieka nezjedol dokopy nic. Ved ani nam kazdy den nechuti rovnako..No ved kazdy den nemoze byt nedela 😉

elizabeth453
autor
9. nov 2008

ked som bola na Slovensku, bola uplne v pohode..presne ten isty rezim ako tu
no po tej operacii je to nenormalne...ale len cez den...nic ju nebavi, vecer mi ako tak zaspi o tej 20.tej alebo o poldeviatej a spi v podstate do rana do 6.tej , pol 7
predtym mi tiez noc prespala tak isto...rano o 9.spala pol hod., okolo 12.tej pol hod. a okolo pol 4 teiz pol hod.
teraz spi hociako,,,
ked ju vezmem von tak spi aj dve hodiny...

blau
9. nov 2008

Vies co ma eli teraz napadlo: a nejdu jej zubky? Ak ano, tak je to normalne, ze je taka aka je...Precitaj si temy o zubkoch tam maminky pisu, ze deti su take ako opisujes ty malu. Aj moj je taky a teraz som mu objavila dalsi zub treti 😉 Tiez bol nepokojny v noci sa mi raz zobudil a plakaaaal a nebolo ho mozne utisit a mal zavrete oci a nechcel ani prsko ani dudel no hroza. Cez den sa nechcel ani moc kojit aj teraz tak len na zapitie...Ja to pripisujem tym zubkom a poviem ti som bola z toho teda riadne hotova. No co uz zubky im narast musia a my to volako musime vydrzat. Prajem krasnu nedelu 😉

elizabeth453
autor
9. nov 2008

tak ja som uz tiez uvazovala o tych zubkoch, ale ziadne nevidim, okrem tych dvoch co uz ma
ja uz vazne neviem ako ju dostat spat do toho rezimu ako bola predtym
aj tebe peknu nedelu