Ako naučiť dieťa na iný tvar cumlíka?

snazilka1983
4. júl 2015

Ahojte. Nikde som takúto tému nenašla len samé ako naučiť dieťa na cumlík. Moja dilema je ako naučiť malú na iný tvar cumlíka nakoľko ten co moja používa sa nevyrába s vysiacou karikou na zavesenie retiazky. A iný mi ani za pána nechce aj keď jej dám naň cukor ten vycmula a hneď vypluje. Jasne ze sú retiazky aj na cumle čo nemajú vysiacu kariku ale tie vyzerajú fakt hrozne. Ak máte nejakú skúsenosť ako ju oklamať poraďte. Dakujem.

katkasofi
5. júl 2015

@astonka 😁😉

liviqua
5. júl 2015

Bože, aké ste všetky premúdrelé 😀 Zbožňujem, keď sa niekto pýta na otázku a ostatné "matky roka" sa pustia kritizovať. A akože myšlienka "Čo si to za matku, keď nevieš bez dudla ukludniť svoje dieťa" ma fakt dostala 😀 Trubky.

snazilka1983
autor
5. júl 2015

@astonka tak ona keď slinta a má ten cumlík moc natlaceny na ustach tak sa jej robia vyrážky kolo ust. Preto som kúpila aj ten vzdušný otvorený no vyzerá to hrozne ako keby mala zubadlo heh tak ma len napadlo ze skúsim na iný navyknut ak sa podarí. Ale tak aj sa nám celkom darí. Uvidíme no.

astonka
5. júl 2015

@snazilka1983 no aj u nas tie vyrazky a v lete cely dudel otlaceny potom ked vyplus som mu to sudocremom natrla,ale ked sa vam dari tak zamen 😊

luciferkax
5. júl 2015

@snazilka1983 fuuuha tak.to je skoda..este pred rokom som kypovala a mali..alebo zeby to bol avent night? neviem ..

snazilka1983
autor
5. júl 2015

@luciferkax skôr agent oni sú rovnaké tvarom gumy ale silikón ké iný a koli tomu mi ho nechce

luciferkax
5. júl 2015

@snazilka1983 paaano rozmaznanec jeden! 🙂 🙂

luciferkax
5. júl 2015

@liviqua ono vies..kto nezazil nepochopi...kazdej kritizujucej mamine doprajem menej spokojne dieta... 🙂 ak neveria ze mamina fakt ziada radu zo zufalstva..a ze ju to mebavi? koho by bavilo kazdy vecer uspavat tri hodiny uplakane dieta.ak.tomu pomoze.obycajny cumel?

snazilka1983
autor
5. júl 2015

@luciferkax to je teda 😀 v

julia92
5. júl 2015

@snazilka1983 Ahoj, nechcelo sa mi vsetko citat, ale vsimla som si, ze mas cumle MAM. Aj ja pouzivam tieto cumle.. teda nie ja, ale moja mala :D no a kupila som v DM "retiazku". Ma to taku gumu na konci, ktoru vies pripevnit v pohode na tu plastovu cast cumla, podla mna to vobec nevyzera hrozne... ak mala nechce iny cumel, tak preco jej ho menit, a este k tomu, ked vies kupit retiazku aj k tym tvojim cumlom....? len preto, ze to podla teba vyzera hrozne? 🙂 aspon budete mat po probleme, koho co zaujima ako to vyzera... ja sa nad tym vobec nezamyslam :D

snazilka1983
autor
5. júl 2015

@julia92 nieje dôvod len retiazka tiež som to pisala ale ju otlaca čo sa mi moc nevidí. V obchode vypluje cumel a na ustach jej ostane otlaceny motýlik alebo podobne. Vyzerá to vtipne Noo. Ak sa nenaučí nechám tak nebudem riešiť. Čo narobim.

julia92
6. júl 2015

@snazilka1983 aha,no tak uvidis,ci sa ti podari naucit malu na iny cumel... moju tiez niekedy otlaci,ale netvari sa,ze by jej to vadilo,tak to neriesim🙂