Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako obliekať v týchto chladnejších dňoch detičky do kočíka aj do nosiča?

luckalucka5718
14. okt 2021
malexandra
14. okt 2021

@luckalucka5718 Tak ja obliekam tak že dáme tieločko, teplejšie body, mikču, prechodnú bundičku, na rúčky tenké rukavičky, tenšie pančušky, nohavičky, na nôžky capačky a šupneme sa do tenkého vypratého fusak ešte po mamičke, aby sme sa neodkopali a ešte na vrch dáme tenšiu dečku a na hlávku čiapočku ešte tenšiu keď na bundičke je kapuca

tosomja
14. okt 2021

Syn 19 m, tielko, natielnik, svetrík, vetrovka ..pančušky, tepláky, a čiapka.
Dcéra 5 mesiacov, dlhé body, pančušky, kožušinkova bundička, do fusaku. Do nosiča body, pančušky, tepláky, hrubé ponožky, kožušinkova bundička, čiapočka.

zuvelyn
14. okt 2021

Ale staré? Syn keď mal 6 mesiacov mal body, legíny, ponožky, overal a fusak zapnutý/rozopnuty podľa potreby. Overal mal skrytu rukavicku a na hkave čiapka. Teraz ma rok a pol a mal pančuchy, tepláky, tieklo, body a bunda a v kočíku ked nechodí (co sa stáva zriedka) tak prehodenu deku na nohy, na horsie počasie mám overal. Nenávidím vrstvenie oblečenia aj sebe a najmä deťoch, čiže za mna radšej teplý oberal a fusak ako X tenkých vrstiev.

enoula
14. okt 2021

Leziace dieta, body, tenke/merino leginy/teplaky overal tensi/hrubsi, fusak tensi/hrubsi, kukla
Chodiace dieta, body, mikina, tepláky/merino leginy, softshel.overal, kukla

domiklik
14. okt 2021

@luckalucka5718 mame 3 mesiace... Dnes mal bodycko, pančuchy, tepláky, mikina, ponožky, čiapka a overal medvedík... Zakrety dekou a na kočíku kryt

jaskolka
14. okt 2021

Rok má syn, dnes bolo celkom teplo, u nás 11 stupňov, slnko, bezvetrie, a mal body s dlhým rukávom, pančušky, flercovu mikinu, taky jesenný overal, hrubé ponožky, stredná čiapka(len tenká podšívka) nánožník, jesenné topánky. Veľmi nechodí, čiže na prechádzku ešte sedí v kočíku. Ale napr včera bolo už nepríjemne chladno, fukalo, len 4 stupne, a mala, som aj prechodný fusak v kočíku, mal namiesto overalu teplačiky a bundičku takú s podšívkou a teplú čiapku.Záleží aj od toho kde bývaš, pod Tatrami je zrejme chladnejšie, ako na juhu.

vasjar
15. okt 2021

@domiklik môžem sa opýtať to pančušky dávate na body?

tosomja
15. okt 2021

@vasjar ja dávam pančušky a na to body zapínam. Aby sa nesmykali dole

domiklik
15. okt 2021

@vasjar áno zapnem body a ny to pancuchy