Ako obliekate krpcov do fusakov?

sjuzi
13. nov 2007

babenky, ako obliekate krpcov do fusakov? Myslím do takých tých fusakov, čo sú ako páperová bunda a dá sa z nich urobiť kukla. Mne sa zdá, že pod to malému stačí iba flísová súprava a cez fusak prípadne deka... lebo je fakt hrubý... (eisbärchen) 😉

trixi
13. nov 2007

Ja musim maleho obliect do overalu, pretoze original fusak k nasmu kociku je velmi tenky. Zhanam poriadny fusak, ktory sa vsak musi zmestit do kocika a potom este sa tam musi zmestit aj maly 😉. Matkovi sa vobec nepaci, ked ho obliekam do toho overalu, je mu velky a tak je ako kozmonaut a v kociku sa ani nepohne. Za mesiac sa uz asi do hlbokeho kocika nezmesti. A tak bude musiet do sportoveho 😲 . Uz aby bola jar 😅

sjuzi
autor
13. nov 2007

No my už tiež v športiaku... Doteraz som ho obliekla do overalu alebo bundy a teplých nohavíc ako cibuľku, na to hrubú deku a ten tenký kočiarový "fusak" či nánožník, či čo to je. Ale teraz sa mi zdá, že ten nový fusak je ako hrubá páperka, tak neviem...

trixi
13. nov 2007

Trosku vaham s tym sportakom, mame len 2 mesiace a tyzden, ale Matko je velky a vanicka kocika taka mala 😢 . Vcera som bola omrknut poriadne fusaky a mali tam jeden velmi teply ako spacak ale je do sportaku a ostatne co mi predavacka ponukala su obrovske, alebo ked su male, tak sa mi zdaju tenke. Neviem sa tozhodnut, este musim popremyslat.

sjuzi
autor
13. nov 2007

trixi my sme v športiaku presne od 3 mesiacov... 😒 Tie dnešné vaničky sú nap.d. Nabudúce v žiadnom prípade nebudem kupovať žiaden imidžový kočiar... Aj keď ten náš športiak sa dá takmer narovno dať, takže malý si tam pekne ležká...

danu
13. nov 2007

trixi skus fusak Emitex je vynikajuci. Spodok sa da odzipsovat , ide aj do autosedacky aj do sportaka a aj do vanicky(ak sa ti zmesti) 😉

katrin
13. nov 2007

my máme fusaky z babylandu, sú teplé (vo vnútri fleesové), dajú sa odzipsovať celé a sú aj do športového kočíka a hlavne, zmestia sa aj do dvojičkového kočíka vedľa seba. Aj tak malých obliekam do overalov a zapnem do tých fusakov, pod overaly dám len body, svetrík a pančuchy, samozrejme čiapku

helen
13. nov 2007

Ahojte, my sme este vo vanicke,je velmi dobra. Ale ten fusak Emitex je fakt super, ja do neho davam malu iba v dupackach, alebo body a nohavice, nikdy jej tam nebola zima. Ked zacne mrznut, tak ju budem lepsie do toho obliekat.

tilly
13. nov 2007

ahoj helen, nie si ty náhodou z MS z apríloviek?

adetka
13. nov 2007

kedze uz sedime... a fusak mame do nieco vyse pol pasa... tak dolu ma pancucky, dvojvrstvove nohavice a topanocky (nekozusinove)... a nozicky mame teplucke 😉 ... hore mame body, pulovrik a zimnu bundu... fusak je velmi hruby... a to mame niekedy licka a rucicky dlho horuce 😉 (pokial nefuka)... ked pojde pocasie hlbsie pod nulu (pod -3) , oblecieme termonohavice (pripadne overal) a teple topanocky... 😉

aktak
13. nov 2007

ja mam super kozusinkovy fusak, vo vanicke sa s nim maly v pohode zmestil do pol roka a v sportaku je tiez dost miesta nan (nie ako v niektorych kocikoch, kde sa deti ani hybat nemozu) takze davam overalik a ani deku uz netreba, samozrejme plus nanoznik

dominica
13. nov 2007

Ahoj, ja mám Cam cortinu, celkom fajn kočík, malý má 7 mesiacov a ešte stále sa mi zmestí do vaničky aj s Emitexovým fusakom a v tej vaničke ho chcem mať čo najdlhšie.
Ináč ten fusak Emitex - je drahý jak sviňa, ale oplatí sa investovať, lebo je super, super.
A malému dám bodyčko, pančučky, nejakú tenkú drigovicu, jesenný overal, zimný ešte nenosíme a šup do fusaku. A je mu tam super. Ani deku ešte nedávam.

helen
13. nov 2007

Ahoj tilly, nie som 🙂
Dominica, aky je to jesenny overal?

trixi
13. nov 2007

Dakujem za tip Emitex. Pozriem sa po nom. Kukla som na net a vyzera dobre. Este ho vidiet v skutocnosti. Zbytocne som kupovala origos ku kociku. Ale ten vyuzijeme na jar, pasuje aj na sportak.

helen
13. nov 2007

Jeej tilly, prepac, zle som si precitala ze odkial by som to mala byt, ano, som z mojasvadba.sk z apriloviek ale roku 2005 🙂 Bola si tam?

kili
13. nov 2007

ja som zatiaľ Samka obliekla tak, že mal body, bezrukávové dupačky, lepláky a takú tenučkú bundu skôr na letný večer a čiapku a botičky. Fusak máme po mne z org. ovečky, ale nie je moc vymakaný a nedá sa dobre zatvoriť. Samko mal ručičky vonku, síce v kožených futrovaných rukavičkách, ale aj tak ich mal potom studené, on si ich v žiadnom prípade nechce strčiť dovnútra. Ale teraz chcem kúpiť fleesové overali s org. ovčej vlny a k tomu rukavičky, tak dúfam, že to bude stačiť. Na to ale ešte dám teplejšiu bundičku.

janina77
13. nov 2007

Ja mam takeho celkom drobca - 2,5 kg, obliekam ho do bodynka, dupaciek, tenky svetrik, fleesova deka, paperovy fusak (nie je velmi hruby), a fusakotasky kocika Gesslein. Samozrejme ciapocka a rukavicky a ponozky 🙂 . Aj dnes sme takto boli vonku asi hodinu, potom dalsiu hodinu na chodbe pri otvorenom okne a bol stale krasne teplucky.

dominica
13. nov 2007

helen:no jesenný overal je taký tenší, máme aj zimný a ten je teda hrubší 😀
takže nie je naobliekaný jak cibuľa - to sa robí až v zime keď mrzne, ale každé dieťa je iné, môj malý je horkokrvný, on toho nemusí mať veľa na sebe.

helen
13. nov 2007

Ved prave preto sa pytam, ja davam malu do emitexoveho fusaku iba v body a pancuskach a zima jej nie je. Ma ciapocku samozrejme, ale len ak je pod 5 stupnov, tak jej na body davam bundicku. Alebo ju do fusaku nedam, a dam jej normalne nohavice a bundu a na to deku. Ale ked zaspi doma a chcem ju dat na balkon, tak je to pohodlnejsie strcit ju rovno do fusaku, aspon ju nezobudim 🙂

dominica
13. nov 2007

tak to malý je fakt jak cibuľa 😀

dominica
13. nov 2007

ale na balkóne je to asi iné, tam nefúka, ale ja musím von, keďže balkón nemáme a mne sa malý lepšie oblečie do overalu, ako mu dávať nohavice a bundu, ale zas pod overal mu musím niečo dať, zdá sa mi blbé dať ho doňho len v plienke. No neviem teda, ale niekedy je aj spotený, ale vačšinou nie.

lucqa
13. nov 2007

Ahojte, mi tiez stale riesime co obliect do fusaku. Mam taky este po mne, ten davam do vanicky, ale tam sa uz len tak tak zmestime a do sportovej casti som malemu kupila eisbärchen. Ja mu do fusaku davam bodynko, pancusky, teplaciky, ponozky, tenky pulovrik a davam mu aj zimnu bundicku, lebo mi z oboch fusakov od pazusiek trci a ciapocku. Ruky ma stale vonku, tak aj rukavicky. A ked je okolo 0, tak mu davam overal a ten fusak po mne, ten je tensi.

dianga
15. nov 2007

ja mam tiez ovalnu vanicku a 27 rocny pekny hruby fusak ale obdlznikovy... a ako riesite potom autosedacku vajicko? alebo fusak alebo vajce????? ci sa to da aj skombinovat?

sjuzi
autor
15. nov 2007

No tak malému nakoniec fakt stačí bodynko, pančušky a nato flísová súpravička a čapica. Je v tom fusaku úplne schovaný, v momente zaspinká a ešte sa mi zdá, že i tak je trošku spotený... 😉

sjuzi
autor
15. nov 2007

Dianga, ja teraz autosedačku nakliknutú na kočíku nepoužívam. A keď ho prenášam do auta vo vajíčku, tak rýchlo prebehnem do auta s tým, že je prikrytý hrubočiznou dekou a samozrejme má čapicu, bundičku a topánky. 😉

trixi
20. nov 2007

Dnes mi prisiel ten fusak Emitex a na vecernej prechadzke sme ho vyskusali. Je dobry, zmesti sa nam do nasej vanicky a maleho som nemusela tak obliekat. Ako prve vyskusal, ci moze ohnut nozicky k brusku a kopkat (vonku si rad poprdkava) a ked to slo tak bol kludny a ked objavil, ze si moze vytiahnut rucicku, to bolo radosti. Pred tym som ho musela babusit do overalu (vacsieho) a to sa mu vobec nepacilo. Dakujem vam za dobry tip.

rybka78
21. nov 2007

aj my sme kupili fusak od emitexu a som spokojna. malinku nemusim velmi naobliekat a je jej tam pekne teplucko 🙂

aniska
21. nov 2007

My mame original fusak z barana, hore otvoreny, trci sice len hlavicka, ale mam pocit ci mu nefuci na ramienka. ja davam 2 oblecky na seba, rychlozavinku a ten fusak, a pride mi, ze tam musi byt vareny. pPodla coho sa to da spoznat ze je v tom babo prilis teplo?

rybka78
22. nov 2007

ak ma dietatko spoteny zatylok, tak mu je teplo 😉

maminka12
29. júl 2009

Ahojte baby, vie mi niekto poradit aky zimny fusak mám kúpiť do kočíka peg perego pliko switch tri fix? pozerala som na nete Zimný fusak IGLU THERMO FLEECE (Kaiser) na stránke http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro..., ale mne sa zdá neako priveľký. Malinký bude mať5mesiacov, ked ho budeme potrebovať.Máte niekto skúsenosť s týmto fusakom do peg perega (zatiaľ len do vaničky navetta)? Dakujem

tin007
15. okt 2009

ahojte, mate niekto skusenosti s fusakmi od vyrobcu Kaarsgaren (CR), napr. s tymto? vdaka http://www.eskrina.sk/1437-fusak-nepremokavy-bi...