Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako po chorobe nabehnúť znova na režim?

lenka386
18. mar 2009

Ahojte mamicky. Neviem, ci tu je podobna tema, ale skusim zacat.
Mladsi syn ma 9 mesiacov a po skusenostiach so starsim som uz od babatka zaviedla prisnejsi rezim - hlavne co sa tyka zaspavania a hrania. Bol velmi samostatny, pekne zaspinkaval, uz sme mali aj fajn rezim jedenia prikrmov... Teraz vsak bol 2 tyzdne chory, vysli mu zubky, takze cely nas system sa zrutil.. Jeme iba sem-tam, vacsinou sa chce kojit, spava zasadne v nasej posteli, o tom , ze by zaspal sam, mozem iba snivat..
Chcem sa spytat, ako riesite taketo "pochorobne" obdobia, ci sa da dostat do rytmu iba pomalickym tempom, alebo "nepocuvat" place(urcite nie nechat celkom vyrevat) a byt neoblomna..

maruskak
18. mar 2009

Ahoj. Ja mam jedno babatko,moje prve. Moja skusenost, co sa tyka choroby a zaspavania je podobna tvojej. Ked bol maly chory spaval s nami na posteli, a aj si zvykol, no po par tyzdnom ked sa prevaloval zo spanku na posteli, spadol tak som zadikalne zakrocila a hned sme zvykali na postielku,na moje pocudovanie to slo rychlo a dnes,3-krat klopem po cele, spinka v pohode,alebo zaspika so mnou na posteli a potom ho prelozim do posielky a az nad ranom ho beriem k sebe.
Čo sa tyka jedenia, tak ani nam velmi nechutilo ked sa prerezavali zubky a hlavne ocne zubky boli strasne esteze maleho kojim,to ho uplne ukludnilo a upokojovalo 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli