Ako po chorobe nabehnúť znova na režim?

lenka386
18. mar 2009

Ahojte mamicky. Neviem, ci tu je podobna tema, ale skusim zacat.
Mladsi syn ma 9 mesiacov a po skusenostiach so starsim som uz od babatka zaviedla prisnejsi rezim - hlavne co sa tyka zaspavania a hrania. Bol velmi samostatny, pekne zaspinkaval, uz sme mali aj fajn rezim jedenia prikrmov... Teraz vsak bol 2 tyzdne chory, vysli mu zubky, takze cely nas system sa zrutil.. Jeme iba sem-tam, vacsinou sa chce kojit, spava zasadne v nasej posteli, o tom , ze by zaspal sam, mozem iba snivat..
Chcem sa spytat, ako riesite taketo "pochorobne" obdobia, ci sa da dostat do rytmu iba pomalickym tempom, alebo "nepocuvat" place(urcite nie nechat celkom vyrevat) a byt neoblomna..

maruskak
18. mar 2009

Ahoj. Ja mam jedno babatko,moje prve. Moja skusenost, co sa tyka choroby a zaspavania je podobna tvojej. Ked bol maly chory spaval s nami na posteli, a aj si zvykol, no po par tyzdnom ked sa prevaloval zo spanku na posteli, spadol tak som zadikalne zakrocila a hned sme zvykali na postielku,na moje pocudovanie to slo rychlo a dnes,3-krat klopem po cele, spinka v pohode,alebo zaspika so mnou na posteli a potom ho prelozim do posielky a az nad ranom ho beriem k sebe.
Čo sa tyka jedenia, tak ani nam velmi nechutilo ked sa prerezavali zubky a hlavne ocne zubky boli strasne esteze maleho kojim,to ho uplne ukludnilo a upokojovalo 🙂