• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako rýchlo prebaliť malého neposeda?

22. augusta 2013 
@bejbinka s pants je to uplne jednoduché, navlečieš ako nohavičky, nemusí pritom ležať :slight_smile:
18. aug 2013 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moon1979 A vyraba ich len Pamp. alebo je aj nejaka lacnejsia varianta v dobrej kvalite?
18. aug 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bejbinka to žial neviem, ja som verná uvedenej značke :slight_smile:
18. aug 2013 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jej davam do ruky kremy co mam na pulte, to ju vacsinou zabavi..najoblubenejsi je u nas Holtov krem, lebo je zeleny:D
18. aug 2013 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moon1979 A mozem sa opytat, ze kde kupujes tie pants...ja som dnes pobehala zopar retazcov a nemaju ich. Inak, ked mi do nich mala nakaka, tak ako jej to dam dole, aby to nemala po nozkach? :slight_smile: Som sa tak nad tym zamyslala, tak dufam, ze nie otazka odveci :slight_smile:
22. aug 2013 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bejbinka v tescu alebo v hypernove ... a dáš ich dole úplne jednoducho :slight_smile: po oboch stranách majú akoby "suchý zips" takže len úplne jednoducho nenásilne ich roztrhneš :slight_smile: na rovnaký princíp sú plienky na plávanie, tiež sa trhajú po stranách ked ich vyzliekaš :slight_smile:
22. aug 2013 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved praveze v Tescu nemali :slight_smile: Ale tak aj z netu sa da objednat. Len kvoli jednemu baliku na odskusanie sa mi to nechcelo objednavat. Dik za odpoved :slight_smile: Uz sa mi neda prebalovat ani ked tutka, takze som skoncila nadobro :grinning:
22. aug 2013 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok