Ako rýchlo prebaliť malého neposeda?

mirko06
21. máj 2007

ahojte maminy batoliat 🙂
tak ma napadlo začať diskusiu ohľadne nočnej mory môjho muža a to prebaľovanie nášho malého, ktoré mu dávam za trest 🙂
u nás to prebieha asi tak, že malého obidvaja musíme zabávať, ale akonáhle je na chrbátiku tak koniec sveta, hneď sa prevaľuje a snaží utiecť. tak mu musíme dať do ruky ovládač alebo mobil, ale aj to tvoríme rýchlostný rekord hraničiaci so zápisom do guinessovej knihy rekordov, lebo do 10 sekúnd musí mať plienku zapnutú, potom nepomáha ani mobil ani iné.
😀
tak ma zaujíma, aké triky používate pri prebaľovaní tých malých človiečikov vy. 🙂

moon1979
18. aug 2013

@bejbinka s pants je to uplne jednoduché, navlečieš ako nohavičky, nemusí pritom ležať 🙂

bejbinka
18. aug 2013

@moon1979 A vyraba ich len Pamp. alebo je aj nejaka lacnejsia varianta v dobrej kvalite?

moon1979
18. aug 2013

@bejbinka to žial neviem, ja som verná uvedenej značke 🙂

lucinocka
18. aug 2013

ja jej davam do ruky kremy co mam na pulte, to ju vacsinou zabavi..najoblubenejsi je u nas Holtov krem, lebo je zeleny:D

bejbinka
22. aug 2013

@moon1979 A mozem sa opytat, ze kde kupujes tie pants...ja som dnes pobehala zopar retazcov a nemaju ich. Inak, ked mi do nich mala nakaka, tak ako jej to dam dole, aby to nemala po nozkach? 🙂 Som sa tak nad tym zamyslala, tak dufam, ze nie otazka odveci 🙂

moon1979
22. aug 2013

@bejbinka v tescu alebo v hypernove ... a dáš ich dole úplne jednoducho 🙂 po oboch stranách majú akoby "suchý zips" takže len úplne jednoducho nenásilne ich roztrhneš 🙂 na rovnaký princíp sú plienky na plávanie, tiež sa trhajú po stranách ked ich vyzliekaš 🙂

bejbinka
22. aug 2013

No ved praveze v Tescu nemali 🙂 Ale tak aj z netu sa da objednat. Len kvoli jednemu baliku na odskusanie sa mi to nechcelo objednavat. Dik za odpoved 🙂 Uz sa mi neda prebalovat ani ked tutka, takze som skoncila nadobro 😀