Ako rýchlo rastie dieťatku nožička?

danar13
7. jan 2013

Ako rastie diatatku rychlo nozicka,cca cm?

veron333
7. jan 2013

Môjmu malému narástla z jesene do jari o dve čísla,na jeseň mal rok a pol a zimné boty som mu kupovala 23 a na jar som mu kupovala už sandále ,tenisky a šľapky 25.

diusik
7. jan 2013

No prave toto riesim aj ja,ale podla mna sa to neda povedat,lebo je to asi velmi individualen 😒

stanislavao
7. jan 2013

je to individualne. niekedy nenarastie skoro vobec a potom z nicoho nic aj o vyse 1cm. cize jarne boticky radsej este nekupujte. lebo moc velke nemoze mat a neviete, ci mu narastie, alebo nenarastie nozicka. my mame napr od leta velkost 26, uz vyse pol roka. ma 3 roky. a potom to moze tak "skocit", ze preskocime tiez velkost, alebo nie a aj jarne budeme kupovat 26. je to skutocne individualne.

e_z
7. jan 2013

Nasim detom rastla do 3 roka noha jedno cisla za asi 3 mesiace, kamoskinmu synovi jedno cislo za mesiac. Od 3. rokov su tie intervaly dlhsie. Su topanky,ktore kupim v pohode aj dopredu. Napr. neviem ake cislo budu mat deti v lete, ale ked kupim poltopanky, tak tie potrebujeme na jar, v lete, ked je skaredo a aj na jesen a to je dost dlha doba, aby som sa niekde trafila.

maminalenka
7. jan 2013

ja som kupila sandalky a o dva tyzdne jej uz boli male...to je raketova rychlost rastu 🙂

janebi
10. jan 2013

Tak mojej dcére strašne pomaly, má 5,5 roka a len teraz na zimu začala nosť topánky č.25. Je to individuálne, niekedy tá noha potom dlhšie stojí na jednom čísle.

jaaty
10. jan 2013

Tak naša Hanka má tiež 5,5 roka a teraz v zime nosí č.30 a nie je nijako extra vysoká

monhla
10. jan 2013

Moja prvorodená začala rovno topánočkami č. 20 /mala 10 mesiacov/ a teraz má č.26 /ešte nemá ani 3 roky/. A jej sestenica mala pred siedmimi narodeninami topánočky č. 27. A teraz si vyber 😀 😀 😀