Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ako sa hrajú vaše 9 mesačné detičky?

9. mesiac dieťaťa
gigihadid
9. okt 2019

Dievčatá chcem sa vás opýtať, tie čo máte 9 mesačné alebo aj staršie detičky, ako sa hrajú? Napríklad moja vezme do ručky hračky a búcha ich o seba, skoro stále toto isté robí.Bud po niečom búcha, alebo si vezme dve hračky do rúčky a búcha ich o seba.Niekto som čítala že to robia autisti a zlakla som sa.Preto by som chcela vedieť či aj vaše deti sa takto hrajú. Zatiaľ malá neštvornožuje, mam jej to ukazovať? Lebo niekto tvrdí že to musím dieťatku ukazovať.Co vy nato.

katarinka89
9. okt 2019

@gigihadid Moja má 10 m a stvornozkuje od cca 7 m, aj ona brucha s hračkami, alebo pcha všetko do pusy a žiadna hračka ju nevie zaujať na viac ako pár sekund

w123
9. okt 2019

moja ma 9 a stavia sa na nohy o vsetko mozne co je po ruke,stvornozkuje len malokedy, tapka rukami o seba alebo kocky bucha jednu o druhu, staviam jej vezicky a ona ich bura, alebo si vsetko pcha do ust 😃 a to s tym lezenim neviem ja som ju to neucila zacala sama od seba asi aj tvoja zacne ken to chce cas

selest
9. okt 2019

Neviem ako je to so stvornozkovanim, my sme maleho nic neucili a robil vsetko postupne a 9 mesacny uz chodil pri nabytku.
Pokial viem tak pokial je v poriadku tak kazde dieta ma ine tempo a prave to pomahanie mu ho moze spomalit. Ak sa ti to nezda tak sa porad s pediatrom, mozno potrebuje nejake cviky na spevnenie. Skus ho nejak motivovat hrackami. Ja som mojho maleho vzdy dala na podlozku a daleko od neho som dala nieco co chcel. Napriklad tablet. No isiel sa od jedu zblaznit kym mu to neslo ale doplazil sa k nemu😂
Co sa tyka toho buchania hraciek tak do toho roku to bola oblubena hra. Buchat vsetkym o vsetko. Je to normalne. Po tom roku sa to zrazu zacalo menit a zacal sa tak riadne hrat z hrackami. Bol to fakt skoro zo dna ma den. Ale buchanue a trieskanie je vzdy velka zabava

siska53
Včera o 14:40

@gigihadid kebyze ma nejake 3-4r.,ok, chapem tvoju obavu.. páči sa jej to a skusa, ci aj s ostatnym sa da búchanie.. náš tiez tak buchali, hádzali akoby, odhutnavali.. a plazili sa. Samybod seba, nic som.ich neucila a v tom veku uz maly stal a aj sa pohupoval na kolienkach. A spominam si ,ze veľmi rad buchal o postieľku so siganlizaciou na monitor dychu.. na nasu veelku radost..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli