Ako sa hráte s 5 mesačným dieťaťom?

lenka2507
21. júl 2012

Už mi došla fantázia a mám pocit, že moja dcérka sa so mnou poriadne nudí a tiež aj pre mňa to je už poriadny stereotyp. Keďže by som to chcela nejako zmeniť, tak zakladám túto diskusiu. Ďakujem.

bonaquaba
21. júl 2012

tak ju zober von niekde na prechaadzku alebo sa dohodni s nejakou kamoskou a chod von s nou, a ako sa s nou chces hrat, este je malinka okrem hrkaliek sa vyhra sama so sebou s rucickami nozickami, ona si najde nieco co ju zaujme, nemusis sa trapit, ci sa s nou hrat, akurat jej mozes vela rozpravat a ukazovat tvoje ruky,lebo najlepsia hracka si ty pre nu 🙂 😉

norcima
21. júl 2012

My robime tiez stale to iste, ale ine sa este ani neda 🙂, nachvilku v kresielku posedi a tam sa hra so zavesenymi hrackami, potom lezime a valkame sa, pretaca sa na brusko, potom ma taku vcelu so suchotovymi kridlami, tak tu dokaze obzuvat aj 10 minut 🙂 , pocvicime si, spievam jej, obzuva si prsty na nohach, dam nad nu hrazdicku a tam jej klikam na vsetky mozne tlacitka, vysia jej z tade hracky, tak aj s tym sa prebavi, alebo ju rozbalim na podlozke a kopka si nozickami a pretaca sa a ja som vacsinu casu s nou, prihovaram sa jej a vyspevujem o dusu a oblubene jej tiez ked robime somariny pred zrkadlom 🙂 a samozrejme chodime von a toto kazdy den dookola 🙂

sparocka
21. júl 2012

Ja mám doma 7 mesacneho a keď už neviem ako ho zabaviť alebo potrebujem variť,tak ho zabavi môj druhy 5 a pol ročný synček a mám na chvíľku pokoj 🙂 🙂 oni sa zbožňuju a malý sa strašne rehoce zo staršieho 🙂

briketa
21. júl 2012

@lenka2507 v tomto veku je este stale najvacsou odmenou tvoja blizkost, takze ked sa nehrate s hrackami, nesedite v kresielku, kup si satku, alebo nosic ak nemas a normalne ju nos v satke pri svojich dennych cinnostiach. Ona bude stastna ze je pri tebe, je dostatocne vysoko na to aby vsetko videla, zaroven sa hybe tvojim rytmom co ukludnuje.
Niektore deti si na nosenie musia zvyknut, najma ak zacinas neskor ale potom je to uz fajn.

lenka2507
autor
22. júl 2012

@katren ďakujem 🙂