Ako sa prihovárate svojim bábätkám?

elise
19. mar 2008

maminky ako sa prihovárate svojim bábetkám my malému hovoríme bumbášik alebo bumi, miláčik a lásenka 🙂

sisinka5
21. jan 2009

Matik macik bundasik srdiecko zlaticko laska moja jedina....atd....ale moj otec ho vola kapunko z nejakeho filmu...

lucinka1104
21. jan 2009

bubo 😀 drobček, chrobáčik...srdiečko 😵

nana
23. jan 2009

my máme Damiána, najskôr sme ho volali Dado, Dami, Damuško, Daduško, Damulík, atď, ale teraz ked je starší snažíme sa len Damián, alebo Damiánko, no niekedy Dami, Dado.

teodorka
23. jan 2009

nasi su uz dost velki a predsa im stale hovorim ,,Ty moj najkrajsi " obidvom 🙂

ivuss01
23. jan 2009

ja moju malu volam kukučka, žabka, Lívinka, Livka, Livia 🙂

betka14
23. jan 2009

chrobáčik, chrústik malý

dena14
23. jan 2009

cuca, cucka, smejo, lauruš 😅

sipcek
24. jan 2009

my mame Alexandru,volame ju Saška,ciba,cijašik 🙂

mishusha
24. jan 2009

lola, larita, lalinka 🙂

silvia123
8. aug 2009

ja môjho malého tiež volám zdrobnelinami alebo môj lekvárik, anjelik, keď sa šibalsky usmeje, ale najviac sa mi páči keď niečo vyparatí u mojej svokry, (tá mu dovolí skoro všetko a potom po ňom len upratuje) a keď už je toho tak akurát, tak zahlási : "ty zázrak materin" -už sa to ujalo aj u nás doma, občas to zo srandy použijem 😀

evuliki
8. aug 2009

Jasminka,Jasmi,jaja,papulka,lulu 😉

murinka
8. aug 2009

ja vravim malej Murcko a manzel Chrunka 😅

nikollette
8. aug 2009

Christopherko, anjelik, fešáčik, krpček, .... 🙂

maruska22
8. aug 2009

my nášho drobca voláme Mareček alebo Marko, ja ho občas volám smejko alebo kukulík 😀

veronika81
8. aug 2009

pekná téma 😵
Podľa mena Damko, Damúšik, Damčo a také špeciálne.. ocino zvykne makarónik alebo tučibombička 😀 😀 (malý je taký originál faldíkový 😅 ) a ja..keď bol menší tak pučidlo (veľa sa pučil) a teraz ďobúšik (často mu robíme do nošteka ďob-ďob-ďob a nejak to z toho vzišlo)

hasleerka
8. aug 2009

no ja používam všetko možné, jednu Mišička druhú Zuzička, alebo anjelik, hviezdička, slniečko,chrobáčik, no všetko možné čo ma napadne zdrobnelinou ... ale občas sa stane že aj čertisko, potvora, nezbeda atd.

helenkasabinka
8. aug 2009

ja moju malu volam: žabka,kuriatko,lasocka,šušu,srdiecko,anjelik.....aaaaa vselijake ine prezyvky 😀

elise
autor
8. aug 2009

ahoj helenka tak nám to emjee našla 😉 😀

eli77
8. aug 2009

Tak my sme volali Miu fazulka...dost dlho a teraz ked uz trosku vyrastla tak je z nej Fifi 😀 ...a plus vsetky zdrobneniny jej mena...Miuska, mimi, mimka, miinka 😵

nikanika28
8. aug 2009

My sme Lukaskovi hovorili Lulu, Bobo a Klarke hovorim bublinka, bambulka 😵

lucia375
8. aug 2009

Maťa volam najcastejsie Lapaj, co najlepsie vystihuje jeho povahu, Barborku volam vacsinou Vtáčatko.

helenkasabinka
9. aug 2009

elise ja som tiez prave vtedy nasla am v tom ona bola sikovnejsia 😀 🙂

miskax2
17. feb 2012

ja malu volam lasenka milačik babuliatko Miska Michalka Míšatko a ked nepocuva tak na nu volam helou kity alebo Mišura -šušura a ked ma hneva uz velmi tak je aj Michala a potvora
momentalne si sama vravi ze je fiona šrek nemo dory snehulienka kraska..... 😉

natiko79
18. feb 2012

ja môjmu často hovorím kuriatko moje ,ale on hneď na to:"ja nešom kuatko ale natinko(Martinko).Raz som s ním bola na pieskovisku a tam bolo aj zopár starších chlapcov asi 6-7 ročných a ja vravím môjmu no poď kuriatko moje ideme domov.A tí chlapci :ale veď takto mi hovorí moja mamina,a ďalší za ním aj moja aj moja.Bolo to velmi milé,že aj taký velky chalani sa celkom radi a nechtiac priznali ako ich maminy doma volajú.