Ako sa prihovárate svojim bábätkám?

elise
19. mar 2008

maminky ako sa prihovárate svojim bábetkám my malému hovoríme bumbášik alebo bumi, miláčik a lásenka 🙂

danuska24
21. mar 2008

Lili, Linduška, anjelik, pusinka, zlatinko, babetinko,.....

bystricanka
21. mar 2008

Matúško, Maťko, miláčik, pupáčik, bubáčik a keď ma nahnevá, tak je lolo... 😀

alami
21. mar 2008

náš chlapček je Lukáško - Lukinko - kukinko - mucinko - mucko - lásočka moja 🙂

mtsl
21. mar 2008

Dundúšik 🙂

elise
autor
2. apr 2008

krásne hovoríte svojim bábetkám ved všetky bábenká su zlatulinké a naše 😵 😵 😉

karthur
2. apr 2008

My len po mene, ziadne oslovenia kao milacik, laska, alebo tak nepouzivame. KEd uz tak, fiamko, bogarik a beba. 🙂

lulu2407
2. apr 2008

Adam, Adamko, Adamik, Adamčiatko, láska, bambúšik, miláčik, kedže je lev, tak aj levíčatko, bambuliačik ...

liliandax
2. apr 2008

náš Peťko je pre nás Ňufík alebo Ňufíček 😵

froschka
2. apr 2008

pupacik (to mam z porodnice kedy boli take malinke ako puciky pupaciky)
schnuckie (milacik)
lasocka,zlaticko,pokladik 🙂

luculka
2. apr 2008

tak naša,,,je láska..mijášek...Natalinka...prdola...krasomila... 😀

zucha
2. apr 2008

šušula, čuriprdka, nôžka-pupinôžka, prďola, Anička, Aňa-okaňa, Aňa-hohaňa, slintoška, papaliny, kakaliny,.....

kattom
2. apr 2008

jakub, jakubko, kubko, kubo, naše dieťa, bábo, chrústik, bibi, bubu, bubi, ňusko, bob, bobeček, junior

katka76
3. apr 2008

oslovujem deti vacsinou po mene, rozpravam na ne milo, no nie maznavo.
kubko, kubicek, kubik
terezka, teri, trezi - manzel jej zvykne milo vraviet zasranica 😠 , no to sa s nim zakazdym vadim

karthur
3. apr 2008

Maznavo ani ja, ani velmi nezdrobneninujeme doma, nam to doma ide na nervy vsetkym. Takze stale normalne. Sem tam sa pomaznam, ale to deti ani nechape a smeju sa z toho 😀

danculik
3. apr 2008

mi voláme našu dcérku takto: Bobátenko, Bobinko, Bobor, Bobo, Babetko...Ňuňo, Ňuňo Gomez 😅 😅 😅 😀 😀 😎 ....ale každú chíľu nejak inak...🙂alebo ešte ju voláme "Mrňo"...🙂

biba12
3. apr 2008

Ja Andrejkovi hovorim: chrobak, lasocka, anjelik, macik, prdo a gigi/to bolo prve co poskladal z hlasok, ked mal 3 mesiace/

elise
autor
14. apr 2008

my sa malému ešte najnovšie prihovárame gulko bomnulko a mojenko naše krásne 😉

elise
autor
26. apr 2008

dnes som v tescu počula maminku hovori ť malému milunko je to zlaté nie?

trixi
26. apr 2008

Nasmu malemu hovorim Matko, Matu, Matiatko, pampusik, srdiecko, zlaticko ... A tatino mu hovori Matlafouzku. Vobec neviem ako na to prisiel, ale pre neho je Matlafousek.

elise
autor
14. jún 2008

ked sa bábenko narodí tak každú z nás napadne nádherné oslovenie 😵 😵 😵 😵

zuzanocka
14. jún 2008

malickej hovorime nelka-strelka-karamelka 😀 alebo nelissima 😉 obcas aj babatko 🙂
a strasej dcerke hovorime "mica"
alebo normalne menami 😵

lencici
14. jún 2008

Tamiko, Tamča, Tamina, Tami a keď zlostí tak Tamara

sisaha
14. jún 2008

Vacsinou svoju takmer 10 rocnu slecnu oslovujem menom Miška (vyzaduje si to 🙂, ale od malicka je zvyknuta na piškótik, piškóta... Toto oslovenie je pripustne teraz uz iba v sukromi, inde ho neznesie... 😀

elise
autor
3. sep 2008

sisha v súkromí je pekné oslovenie 😉 ale ani mne by sa nepáčilo keby mi na verejnosti mamina povedala piškotik 😀 😀

dari226
3. sep 2008

ja katze,betar,hosenscheisse,strampler,dickynka,schönheit,pupsi a tak
svokra princezna a krümel. svagrina babika(neznasam to 😠 )

danu
3. sep 2008

my ju volame papulka, babulka, bubo ale vacsninou menom aby si zvykla ked ju volame vonku. Mam kamaratku ktora svoju dceru vola hocijako len nie menom a ked su vonku a povie jej meno tak mala ani nereaguje na svoje meno

emjee
21. jan 2009

chromozom • 2d • 19. jan 2009 o 22:57
Moja Martinka je Gogo, tak si blabotala. A od Goga boli pripustne vsetky dalsie tvary: Gogulko, Gogino, Gogulator - ked neposlucha (odvodene do slova Terminator). A nas Petko je Babulák (to vymyslel tatino, lebo ja som babulka) alebo Kuko (lebo ma kukadla jak zrcadla).
No, uchylni rodicia, dufam, ze nie sme sami....

zuzka1. • 1d • 19. jan 2009 o 23:01
my mame Samuela, volame ho Saminko ,ale vacsoniu len Mimi ale ja mu hovorim aj Misko

jeliska • 1d • 19. jan 2009 o 23:09
my mame elisku a volame ju elinda ,eli elina a niekedy krpec

tajava • 1d • 19. jan 2009 o 23:17
nasho Tomasa volam Chrust, Chrobak, Male ... a niekedy je Cert

bambusko • 3d • 19. jan 2009 o 23:20
bambulky, bambule, chrusty, zlatenka, opice, drobcek, sopliacik podla nalady a okolnosti

rejocka • 2d • 19. jan 2009 o 23:29
My našich voláme-miláčik,anjelik,krumplík,Niki,Dajinko a mladší sa teraz sám nazval Bosbolistn,nevieme prečo,ani kde to počul,ale chce aby ho braček tak volal

kili • 2d • 19. jan 2009 o 23:31
Samko - myšedlo, vlasko
Adamko - vriesko
a momentálne si na viac nespomeniem.

chromozom • 2d • 19. jan 2009 o 23:32
A este som zabudla, ze pouzivame aj nazvy ZIVOCICH a OPICA.

zuza.m • 1d • Včera o 09:29
no ja ho prezyvam Patko,hribik,dubačik,malokedy šmolkko alebo šušnik

womenne • 2d • Včera o 09:33
Nikolasko - Niko,laskonka
Sebastianko-Sebino,Broskynka.

zuzlik08 • 1d • Včera o 09:33
nasa mala terezka je tereziator, ked neposlucha, inak je kozliatko, chrustik, stoplik, koza mala, zajko, macko a este neviem co. a jej sesternica kata spoza ceskych hranic je katiator

dena14 • 1d • Včera o 13:04
ja volam nasu Lauru cuca,cucka,svokra ju vola okana,smejo,laurika a ked je zla tak jej povieme Lauruš

vinka • 2d, 15tt • Včera o 13:45
Tak syn dostal prezívku po krstnom otcovi bubo.Neviem ani sama prečo bubo.A malá jak príde.Ked je dobrá cica,Vivuška,bambulka.A ked ma hnevá tak aj Vivisko.

ingulka • 1d • Včera o 14:11
nasa mala je cervicek

dudinka21 • 1d • Včera o 14:13
my voláme syna teraz momentálne Šarki, lebo začal behať v pavúku fakt ako taký šarkan... ale inak zlatuš, miláčik a pod..

dadka212 • 1d, 22tt • Včera o 14:17
Ja volám Matúška buď Macko alebo ho voláme bábo - to si aj on sám tak hovorí a nejako sme to od neho prevzali...

bubatenko1 • 1d • Včera o 14:19
bucko,knedlik, šmrndo,babu,bertik,neštovicka ale to len doma

saudi • 1d • Včera o 14:20
My volame Adelku Bumbo, alebo Bumbáš, lebo bola cele noci na ciciku a bumbala (pila) 🙂

blau • 1d • Včera o 14:21
Muci , Nusi, Nusoliny, Nunos, Nunosik. anjelik Kuky-Luky

elenita • 2d • Včera o 14:23
No my uplne vselijak.Oboch malych naraz volame brumici, brumkovci, bubkovi, bubici a tak podobne, Lucinka ked neposlucha tak je Lucifuk alebo aj bruma , manzel najprv volal Petulka Etelko, Dudusko, Bajusko a teraz mu obcas povie Petulik smetulik (akoze odvodene od slova smetiar ) lebo ked sme sa raz bavili, cim budu, ja som zo srandy povedala, ze on bude smetiar

cherries • 1d • Včera o 14:52
tak ja tiez vselijako podla toho aky je potkanik , chrobacik , kalimero ako kuriatko po grecky lebo aj ztake vlasocky ma ako kuriatko mimulo , mimco , maxik , maxus , mimik , potvorka atd ako pride

liaah • 2d • Včera o 14:56
My mame Vanessku a ta je - nany, nanula, nanulka, prdeska-vanesska, tekvicka, chrustik, babulka, zabiatko

a Melisska je Mel, drobatko, drobcek, kuriatko, bublinka

titkovamiriam • 3d • Včera o 14:58
MILAN je miňo,casto mu hovorim chodiaci Hormon

Michal titanik,titi,nervak

Marek blška,šidlo,mimimo

denduska • 1d • Včera o 17:39
tak nasa emmka je emik, emiak, emča, emkulič, emkovič. eminem .....a inak žabka, tučniak, malý človek, mliečny človek, hrčka, hrudka, a este obcas po nejakej casti tela ako stehno, dasno...a moj otec ju vola bumbi, bumboš, šuštiak.... je toho plllno

slaviq81 • 1d • Včera o 18:00
Moju malu volam kukucka, lebo je zvedava, vsetko musi vidiet

lucinka1104 • 1d • Včera o 18:15
Lukáško - je bubo , Luky,tak mu hovoríme častejšie akomenom a občas mu poviem šidielko a nezmar , lebo on má nevyčerpatelnú energiu

anxuska • 1d • Včera o 19:55
no, máme toho veľa, fedúch, feďúch, feďúšik, palček, pávik, pajác, pajďúch,pajďuliak,papúch keďmu chutí,

kvetina05 • 1d • Včera o 20:07
Naša malá sa volá Alexandra, voláme ju Saška, Saši. Tatino je niekedy povie kuko,slniečko, chrústik. Ale väčšinou len Saška.....

certica • 2d • Včera o 20:50
starsi viktor - rozne po mene ako vikusko, vikulo, vikos, viktorio, muz ho vola bimbo a potom taka klasika - zlatino, chrust... a este ked bol mensi tak krpko, kukulo
martin - marťan(ko), martúšik pampúšik, pyrana, chrustik, kvitek medovy...

jankajs • 1d • Včera o 22:04
prcek, chrustik, chrustiatko, šmudlo, šmudlik,tutulinček (keď si pritlačí tvár a chce sa túliť), bryndoško (keď večeria kašu) alebo klasika: miláčik, slniečko, bobáčik...
Aha a ešte prďola (keď pr...í)

emjee
21. jan 2009

lienka55 • 1d • Dnes o 13:12
Nas maly sa vola David.
Volame ho Dado,Dadusko,Dodicko,Dadulo,Dadenko,Davidko,.......

jojolander • 1d • Dnes o 13:16
Ahoj, my máme Daniela.

my voláme malého tiež Dado /tak ho volá väčšinou starký, ale už si tak povie aj sám :0) , Danielko, Daniček, Danulo.

charlinka • 1d • Dnes o 13:19
Já mám Charlotte, ale říkáme jí charlie, charlinka

ld1985
21. jan 2009

my máme Vikušku, a voláme ju od narodenia všelijako...
Kačička, ježiška, nanynka, miláčik, poupátko, kikina, mačička....

zveron
21. jan 2009

zlate prezyvky,
niektori rodicia naopak vyberaju take mena, aby sa neuchylovali ani k zdrobnelinkam 🤐