Používame cookies. Viac informácií tu. OK
jany149
22. aug 2019

@tesha21 napríklad dnes môj syn si dal ráno čisté tričko a po zjedení raňajok pozerám, čo to má na tom tričku na chrbte....paštétu, čo mal natretú žemlu...ako sa mu tam dostala....nuž zašpinil sedačku a potom si do toho ľahol...a to má už 4 roky.....

selest
22. aug 2019

Ked sa ucil sam papat chlieb nakrajala som mu na kocky a poukladala pred neho. Samozrejme sa cely zamastil ale chlebik zjedol cely az sa mi zdalo ze ho zjedol nejak vela. Ked som ho potom isla prebalit tak nastal sok ked som otvorila plienku a tam velka masa cohosi svetleho, a este vpredu takze som hned vedela ze to nieje kako. Normalne som sa zlakla ze co to je a ako to pre pana mohol vycikat😂 potom mi doslo ze je to zhuzvany chlieb. Spadol mu za body a odtial rovno do plienky kedze ho nikdy nejak natesno nebalim😀odvtedy ma uz chlebik ci keksik v plienke neprekvapi😂😂

robinaty
22. aug 2019

@selest :D toto uplne poznam,vzdy pri prebalovani po obede si rekapitulujeme co sme mali na obed🤣🤣Bud je to v plienke ale uz sme mali kukuricu aj v pupceku :D

oli18
23. aug 2019

@tesha21 😁😁😁

arcticcode
23. aug 2019

My minule so zenou: "smrdi tu hovno"-"to preto, ze v nom klacis" 😀

thoughtfulweirdo
23. aug 2019

Moja 1,5 rocna miluje rajciny a ked jej ich dam k ranajkam, nechce jest nic ine, tak som ju naucila postupnost najskor kusok chleba, potom kusok rajciny a tak dokola. A ona sa naucila, ze chlieb si da do ust, aby dostala aj rajcinu a ked sa otocim, rychlo ho vytiahne a strci pod zadok 😆 uz som ju odhalila, ale najprv som sa velmi cudovala, ked som ju zdvihla zo stolicky a na zadku cele ranajky 😆

doty1
23. aug 2019

@thoughtfulweirdo na 1,5 ročnú premyslené postupy 😀👍

Tu začni písať odpoveď...

Odošli