Ako si udržať mliečko?

makmitka33
19. apr 2012

Mám 4 mesačného chlapčeka a bol a je len kojený, lebo guma v puse ho napína, tak ani dudlík a ani fľašu nechce. Teraz mi plače už 10 dní v kuse a nevedela som prečo , tak som to nakoniec skúsila tak, že som si odsala mliečko a zistila som, že ho nemám a problém pochopený, mám málo mliečka, pôvodne som mala pri jednom odsávaní 180 ml a teraz 60 ml, ale keďže kojím, tak to nevidím. Plače z hladu ale fľašu nechce, ako si mám udržať to mliečko??? Moje Malinké hladnučké, nechcem prísť o mliečko a Drobček je hladný, ako to mám riešiť ??? Pomôžte mi , prosím ☹

bosoriak
19. apr 2012

@makmitka33 Jediny sposob, ako si zvysit produkciu mlieka, je prikladat castejsie. Aj kazdu pol hodinu, hodinu. To, ze si odsajes menej vobec nic neznamena. Mlieko sa tvori aj pocas kojenia. Pri odsavani si len vysajes, co v prsnikoch mas.
Plakat moze kvoli kolikam, kvoli zubom a pod. Ak place uz 10 dni vkuse, chod s nim k lekarovi. Moze to byt uplne iny problem, ktory ty nevidis.
Pripadne sa s problemami s kojenim obrat na laktacnu poradkynu, zoznam najdes na www.mamila.sk.
Drzim palce.

makmitka33
autor
19. apr 2012

@bosoriak moooooooooooccccccc ďakujem..... skúšam už možné aj nemožné

strapco13
19. apr 2012

@makmitka33 skontaktuj sa este dnes s klaktacnou osobne..toto chce vidiet dfojcenie..cez net sa to neda..kontakt tii uz dala @bosoriak

lypka
19. apr 2012

@makmitka33 ked ma 4 mesiace tak môžeš už začať pomaličky aj prikrmovať