Ako si zaobstarať spoľahlivú opatrovateľku?

evitka83
2. dec 2014

Prosim maminky, ktore maju k svojim detom opatrovatelku o radu. Hladam niekoho k malej, ale bojim sa pustit si hocikoho do domu. Ako ste to riesili vy? Overovali ste si nejak referencie? Dakujem

snopkulka
2. dec 2014

skús na domelia.sk 🙂 alebo po kamarátkach, známych, možno niekto v rodine pozná.... referencie nemusia vždy stačiť a môžu klamať. Či je tá pravá k tvojmu dieťaťu zistíš osobne, možno po pár dňoch. A je možné, že kým tú správnu opatrovateľku nájdeš, vystriedaš ich niekoľko 😔 veľa šťastia 😵

sense
2. dec 2014

ja som to riesila takto: dala som inzerat s poziadavkami co ocakavam a kazdu zaujemkynu kt. mi podla napisaneho vyhovovala som pozvala na pohovor, bolo pri tom aj dieta a volila som najprv cudzie prostredie, referencie som si neoverovala dala som na svoj vnutorny pocit plus na to ako som videla ako sa sprava na tom prvom stretnuti k dietati, ci mala vobec nejaky zaujem alebo len slo o dialog medzi mnou a nou. ked som vyber zuzila tak som si ich zavolala doma...a prvych par krat som bola doma, prvy krat som ukazala co a ako , a potom som sa zakazdym stiahla,...potom som odisla na cvhilu mimo bytu....povedala som ze pridem o dve hodiny ale prisla som skor....atd....