Ako spia vaše deti v tomto teple?

gabuska36
6. júl 2012

ahojte dievčata...mala má 7 mesiacov..doteraz kým neboli take horučavy spala v noci fajn...ale teraz katastrofa prehadzuje sa vkuse...neviem či to z tepla alebo zubkov....zatial žiadny nemáme....ako ste Vy na tom?...dík

janinah
6. júl 2012

pokukaj ďasienka,nahmataj,či sa už tlač´í zúbok,je to možné...a cez deň ako spí? a samozrejme v noci vetrať,nenaobliekať ju,nezakrývať..

kohutovci
6. júl 2012

mate v noci pozatvarane okna? mozno jej je tazko z tepla... ja nechavam otvorene okna aj balkonove dvere vo vsetkych miestnostiach okrem detskej a tak mame v byte prijemne no netaha na nas.. malu nechavam iba v kratkom bodynku a prikryvam plienkou, ktoru si aj tak odkope.. este ma napadlo.. nepouzivate nahodou biolit proti komarom do elektriky? ak hej tak prec s tym.. prave to moze byt pricina nepokojneho spanku

lucka1987
6. júl 2012

v noci neobliekam, spinkame len v plienke a tielecku, a mam otvorenu ventilacku a v obyvke okno, nech previeva .. ale tiez sem tam zamrnci a prehodi sa..

leanax
6. júl 2012

ahoj, táto noc bola u nás katastrofa, malá spala a plakala, premetovala sa, dávala som jej čajík, bolo jej isto teplo, lebo je na nevydržanie u nás, okno do korán otvorené, malá spí len v plienke a tričku, odkrytá a potí sa aj tak, my dospelí máme problém so spaním v týchto horúčavách, ja už som z nich taká nervozna, dnes v noci náznak na búrku ale obyšlo nás to 😠 😠 😠

sea23
6. júl 2012

ahoj,my spinkame tiez len tak bodinko a tenke ponozticky....pri otvorenom okne....prip,ho v noci skontrolujem a tenkou deckou prikrijem nozky...

rora
6. júl 2012

moja sa casto prehadzuje, oblecene ma len bodynko s kratkym rukavom, chodim ju casto kontrolovat a menit pod nou spotenu a mokru plienku 😒 a casto k nej v noci vstavam ked sa prehadzuje medzi dvomi krmeniami davam jej cucnut castejsie cajiku nech nema taky smad

jahodka11
6. júl 2012

urcite je v tom teplo a mozno aj zubky...treba vydrzat,na spanie len tricko, aby bol vzdusny chrbatik a trosku prekryt nozky bavlnenou plienou..dostatok tekutin a trpezlivosti...bohuzial, horucavy zle znasame vsetci 😖

exupery
6. júl 2012

Deti maju rychlejsi krvny obeh,t.z.,ze sa rychlejsie prehrievaju,je im teplejsie a podobne...takze ,ak mne sa v noci spi uplne na prd,respektive neda sa mi spat,ako to asi musia znasat tie nase deturence-katastrofa!Takze sa ani necuduj,ze su nekludne 😒
Moja ma tiez len tricko,aj to aspon raz za noc prezliekam,pretoze je komplet mokre aj s poduskou...

andrejka1974
6. júl 2012

Ahoj moja mala ma 3 mesiaciky a spinka v bodicku v noci spi dobre mame oknana vetracku horsie je to cez den ale nejako to musime zvladnut cez den je tiez v bodicku a okno ma otvorene dokoran ked jechladnejsie dam jej dupacky tenucke

zuzka38
6. júl 2012

my spime len v plienke, noc je ok, ale to zaspavanie je boj.. u teba to mozu byt aj zuby, ked doteraz spala ok..

sempro
7. júl 2012

my spinkáme tiež v body, zakrytá je plienkou. Pár dní dozadu vôbec v týchto horúčavách nechcela spať cez deň, takto frčala 3 dni za sebou, bola potom veľmi zlá, nakoniec sme vymysleli dať na okno tmavú deku aby tam mala tmu a chládok /aby teplo nepreniklo do izby/ a odvtedy spinká 2 hodiny denne. Úplne je vyspinkaná a veľmi zlatučká je potom 🙂 a samozrejme okno máme vždy otvorené, a ešte jej pred spaním dám napiť čajík /po mliečku/ nechám trošku časový odstup.

awalancha3
7. júl 2012

18 mesacna spi ako zarezana, od 20.00 do 08.00, v noci ani nepipne, byvame v dome, klimu malicka v detskej nema, spi pod moskytierou, ma dost teplo v izbe tzeraz, ale nie je to na nevydrzanie........rano nie je spotena, spinka v tenkom bavlnenom overale, nezakryvame ju, spinkava s dekou, ktoru zuzle, to ma namiesto cumlika......

petrake
7. júl 2012

my sa v noci tiez prehadzujeme v tychto horucavach, obzvlast minula noc bola kruta, maly sa budil s placom az a to spinkame v plienocke a velkom tielocku od starsieho synceka takze max volne. v spalni mam pootvorenu vetracku a v ostatnych izbach tiez, v kuchyni na balkone dokonca jedno okno dokoran, no byvame na 13tom takze ako je vonku tak mame aj v byte :(. malemu davam cez noc cajik ked sa mrvi a asi 3-4x sa zobudi aj na didku ale len potaha a spinka ale napolohujem ho stale inac

bibka1308
7. júl 2012

Naša maličká tiež spí v len v plienke a tričku. Zaspáva neskôr ako obvykle asi o 22.00 - asi z tepla a vstáva o 7.00. U nás v paneláku je neznesiteľne teplo a cez deň chodíme k starkej do rodinného domu, kde je oveľa chladnejšie.

zeleny_cajik
7. júl 2012

Dcera je kazdych 15 minut hore a 3x ju prezliekam, co je spotena. Sice jej izbu chladime cez den klimou, ale je to pod strechou a v noci je tam hic. Syn nastastie spi dobre, ale tiez je mokry ako mys.

vikinkaamaminka
7. júl 2012

ahoj, to budú určite tie horúčavy moja malá zaspáva ako z hororu len rev a rev a celú noc sa prehadzuje a kope a do toho aj zúbky no proste strach a hrôza no my to máme o to horšie že mi nevieme zaspať bez perinky takže nech je vonkú aj 50 stupňou ona nezavrie tie malé očká kým jej nedám perinku tak si predstavte aká je prepotená čajíku v noci vypije aj tri fľašky a to je stále ešte fajn tie 2 - 3 hodinky za noc mi spánku dopraje len deň je strach a hrôza máme 5 mesiacov a celý deň sme skoro hore možno dva desať minútové spánky a koniec. :o(((

mamkaivka
8. júl 2012

naši spali v takýchto horúčavách len s plienkou na riti pri otvorenom okne cez deň aj v noci, dokonca mám pocit, že aj skôr zaspali, lebo boli z toho tepla unavení,

majka35
8. júl 2012

ja som to pri dcérach, keď boli ešte malinké riešila tak, že som cez postieľky prevesila mokré plienky... dookola celej postieľky a spali len v plienke, ani tričko som im nedávala

zmrzlinkams
8. júl 2012

mala ma 9 mesiacov a spava v pohode - ja ju hladim aj počas dna - bud sa spolu okupeme v bazene alebo ju normalne do obyvačky dam maly bazenik tam sa vyčvachce a je zas spokojna - tieto horučavi detičky znašaju horšie ako dospeli, ochladzuj ju vždy ked sa da a ked viem že ideme spinkať tak ju napr. aj v sprche len osprchujem aby sa osviežila dam do plienočky cez den spi len v plienočke a v noci jej dam bodičko s kratkym rukavom a spavame v nutri aj cez den - vonku nie tam mi nevedela spať a ked mi nahodou zaspala v kočiku tak som ju davala aj s kočikom do vnutra kde je chladnejšie - vyskušaj to ochladzovanie a hlavne pred spankom nám to pomaha 🙂 aj nám dospelím dobre padne ked sa cez den osviežime niekde v bazene či vo sprche a hned sa lepšie citime 🙂

sabiatko
8. júl 2012

kedze sme na vychodnej strane, tak celkom dobre. pred spanim zapnem na 10 minut klimu, to celkom pomoze. najradsej by som ju vobec nezapla, ale tento tyzden veru isla tych 10 minut kazdy den, tak sa nam spalo celkom dobre 🙂