Ako ste strihali vaše deti?

matusik24
20. mar 2014

Ahojte dievčatá ,obraciam sa na Vás s otázkou ako ste strihali vašich drobcov.Dajte tipy a nápady. 🙂

renka40
21. mar 2014

Od malička doma.Až doteraz 🙂 ja totiž strihám , v zivote neboli u kaderníka. Aby som bola presná : ako najmenších vo vode vo vaničke, lebo vtedy boli spokojní. Zaujímala ich voda, hračka a padajúce vlásky 🙂 potom som okúpala ešte raz. Keď boli väčší tak 2r tak klasiky, nikdy sa nebáli, nikdy nevystrájali,bola to normálna vec.Skôr sa báli pohnúť hlavou,keď som im vysvetlila, že vtedy im môžem ublížiť a pichnúť nožnicami a to bude bolestivé, keď nebudú pekne sediet 😀 . To zabralo. U mojich chlapcov.

felycity
21. mar 2014

no u nás do 2 rokov som strihala syna ja, lebo nechcel ísť ku holičovi tak som troška okukala ako sa strihajú chlapci, posadila na kuchynskú linku dala niečo do ruky, aby sa pohral / lebo sedieť v pokoji bolo pre nás nemožné 🙂/a strihala, nie vždy to bolo dokonalé, ale dalo sa 🙂

martina005
21. mar 2014

Tiež u mojej kaderníčky,ona vždy chodila so mnou,hrala sa tam a nemohlo sa stať,že by sme odtiaľ odchádzali a nemala aspoň milimeter podstrihnutú ofinku 😅 takže ona to mala odkukané,čo robia mame,tak aj ona musela mať. 😉
Doma po kúpaní skús nejakou formou hry. Vezmi nožnice,daj (teraz neviem či máš dcérku,alebo syna) hrebene do ruky. Akože sa idete spolu skrášlovať,deti veľmi radi opakujú a hlavne majú radi tie "naozajské" veci. Krémiky,gél,malovátka.... 🙂

schira
22. mar 2014

Ahoj, kupila som dcerke decku lekarnicku a tam boly umele noznicky. Sem tam sme sa hrali na kadernicky tak som ju akoze strihala a potom ona mna. No a nakoniec si ani evsimla ze ju striham naozajstnimi noznickami a pekne drzala hlavu tak ako som jej hovorila..

atreyu
22. mar 2014

U kaderníčky s tabletom v ruke 😀