Ako urobiť odtlačok nožičky?

nikolka4
25. okt 2011

ktorá maminka mi poradí akou farbičkou a ako nato urobiť otlačok nožičky a ručičky na pamiatku? 😕

gledis
26. okt 2011

Jej to by som aj ja rada vedela, mňa napadlo že atrament ale to je riadna blbosť.Asi niečo čo neublíži nejakú potravinársku farbu asi, ale nech nám poradia tí čo to už robili.

lucka1987
26. okt 2011

a nekukali ste toto? ja uvazujem nad tym http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9032320&tab=5 lebo chcela som nieco 3D

petah82
26. okt 2011

ani nie taka blbost. my sme atramentom 🙂 bo farby na telo sa v ZA daju kupit len po 7ks a stoji to kopec penazi, tak na jednu otlacku... 🙂)

anjelicek26
26. okt 2011

Normalna farba na kreslenie prstami pre skolkarov - prstove farby, su netoxicke, v pohode sa nimi daju robit otlacky, a krasne sa daju zmyt.

lili777
26. okt 2011

My sme použili rúž na pery - príde mi to najmenej nezávadné, keďže je to určené na ústa a dobre to vidno. Odtlačky sú krásne.

kvetinqa
26. okt 2011

Nam to farbami neslo, maly vselijako vytacal prsty a bolo to onicom. Tak sme kupili normalne taku sadu na odtlacky, je to akoby plastelina, stacilo iba jemne pritlacit a nechat zaschnut. Ak mas male babatko, treba hladat plastelinu, lebo mali sme aj sadru a tak dlho tam maly nevydrzal mat ruku. Ale na obaloch tej sady je pisane pre ake babo je to vhodne.

kukucka26
26. okt 2011

jednozacne si kup sadu spomienka v odliatku a je to prekrasna pamiatka nadherna 🙂 odporucam zo srdca