Ako uspať trojmesačného synčeka?

melkav
17. máj 2017

Ahojte 🙂 mam trojmesacneho synceka a nechce velmi spavat cez den a v noci je to tiez ako kedy. Ked sa mu chce uz spat tak sa zacne zlostit obcas popisti a ja ho vzdy musim ucicikat na rukach. Neviete o nejakej inej metode uspavania? Alebo ho to prejde ked bude starsi ?

janickacrazy
17. máj 2017

@melkav Možeš skúsiť uspávať v kočíku, ja som to tak riešila, ked malý nechcel spinkať. Okolo tých 3 mesiacov mávajú deti večer koliky a niektoré majú potom problém zaspať. U nás ked bolo najhoršie, tak som ho uhojdala v autosedačke. Ked bol vačší, tak už pekne v postieľke začal zaspávať.

luba41
17. máj 2017

uspať na prsníku po ležiačky.. dať do šatky alebo nosiča a tak uspať-pri prechádzke vonku, doma pri nejakej domácej práci..

nela6
17. máj 2017

ale vsak ked mas metodu, tak neries, pouzivaj...ty musis najlepsie poznat svoje dieta a co na neho funguje, a neboj sa, take ze ho naucis na ruky je hlupost riesit, vzdy sa to bude menit vekom 🙂

janisa31
17. máj 2017

Nenosila by som ho moc na rukách. Môže sa ti stať, že sa na to až príliš upne a neskôr budeš mať z toho len problém, že bude ťažký, no bude chcieť byť stále len na rukách. Kočík alebo postieľka. Možno bude z počiatku trocha viac plakať, no zvykne si a unaví sa a ľahšie ti potom aj zaspi

nela6
17. máj 2017

@janisa31 len to kazde dieta je ine, mne zaspaval vpohode na rukach, a potom prestal, uz nechcel ako 6m, uz zaspaval na posteli...takze to tazko predpovedat

mima6661
17. máj 2017

My sme pouzivali kocik,aj vecer...nakojila som,okolo siedmej do kocika,s manzelom na kofolku😆,a potom som len prelozila do postielky...samozrejme ked bola okupana tak doma na chodbe,jednoducho to inak neslo....okolo pol roka sme zacali skusat v posteli,museli sme niekedy pri nej zostat,niekedy hned odkvacla,ale nikdy sme nenechali vyplakat,musis si najst svoj sposob,p.s. teraz ma dcerka dva roky a zaspava sama,povedala si ze uz je velka☺a uspava hracky ,kt. ma pri posteli😆

joja101
18. máj 2017

pred spankom by som ho co najviac unavila.. vies, nech padne unavou.. niektore deti to prosto tak potrebuju.. a co sa tyka nosenia na rukach, tak tomu by som sa snazila co najskor vyvarovat.. bude co raz tazsi a nebudes to mat potom s nim lahke.. cim skor ho odnaucis, tym to bude lepsie😉