Ako vám rástlo bábätko?

veronika99316
6. máj 2020

Ahojte chcem sa len opýtať ako rychlo vám rástlo bábätko. Viem že každé je iné ale nejde mi do hlavy že naša mala ma na 6 mesiacov 64cm. Ide o to ze ja mam výšku 171cm a priateľ skoro 2 metre. Zda sa mi malinka.. co čítam tak niektore taku maju uz v 4 mesiacoch. Začalo rásť vaše bábätko trošku neskôr? Viem ze je kazde dieťa ine, len ci je vsetko v poriadku. Narodila sa a mala 52cm. Ma už cez 8kg. Ďakujem vám.

jankabenji
6. máj 2020

@veronika99316 naša ma 8 mesiacov a 67 cm...starsia dcéra mala tiež tak približne a teraz ma 13 rokov a 174 cm ...všetko je individualne

belllinka
6. máj 2020

@veronika99316 tu ti teraz napisu iba “rekordmanky” a este aj dietatu nejaky ten centimetrik prihodia 🙂 Neboj, mas uplne priemerne dieta

olivia1425
6. máj 2020

@veronika99316 ja 172 cm,muz 195 cm.mala ma 5 mesiacov a 71 cm. Ja myslim ze je dlha na mesiac a vahu. Neriesila by som to na tvojom mieste.bud v klude.pride caa ked to dozenie 😉 ako si pisala kazde je ine hlavne ked je zdrave 😘 alebo sa skus spytat lekara

blumie
6. máj 2020

Schvalne som sa isla pozriet kolko mala moja a v 6m mala 68cm 😄, teraz jej vsetci hadaju ze ma 2roky a vysku ma okolo 87cm a bude mat 1,5 roka za tyzden, takze taky maly obrik. Podla toho sudim, ze tvoja je uplne v norme. (Ja mam 176cm a manzel 190cm)

miadi
6. máj 2020

To neries je to individualne kazdy rastie inak. Ja som sa narodila 3kg na zske bola druha najnizsia v triede na strednej 3najvyzsia z bab mam 172cm .. a tie co boli na zske vyzsie su nizsie odomna. Mala sa narodila 3.450g a prve mesiace priberala len to minimalne.. a jej brat sa narodil 3200g a uz v 3m mà 7kg a 60cm je taky velky ako ona ked mala 6m 😊rastie ako kysnute cesto len nanho kuknem a je vacsi . Kamoskyna mala v 6m 10kg a v roku vazili aj vysku mali s mojou rovnake len v tych 6m sa smiala ze aka je Ta Moja drobecek 😀vobec neries ak je dietatko zdrave stastne.

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sense
7. máj 2020

Neporovnavaj ,pokial je zdrava...kazde dieta rastue a pribera inak rychlo.... nasa sa narodila mala 2800g a 47cm ,v roku mala nie ze 3j nasobnu vahu ale 4nadobnu a 2jnasobnu vysku.... vytrcala z davu aj v skolke aj teraz v skole... tiez sme absolvovali aj testy kvoli rast hormonu lebo bud bola vyskou nad perc. Graf...a vsetko bolo ok.. tak je vysoka...ale najhlavnejsie je ze je zdrava....