Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako vyzerá režim vášho bábätka?

suz2
19. jan 2013

Ahojte maminky, viem, že je to možno divná otázka, lebo každé bábenko je individuálne, ale aj ja sa len učím, preto sa opýtam..ako asi by mal vyzerať režim 3mesačného bábenka? viem, že je to ešte skoro na presne stanovený režim,ale zhruba asi akou cestou by som sa mala vybrať? snažím sa ísť samozrejme podľa potrieb malého, ale chcela by som si pomaly vytvárať režim....

althejka
20. jan 2013

🙂 ja mam dnes trojmesacneho pampucha. rezim ani tak este nemame,skor dva tyzdne dozadu zacal spavat vo svojej postielke, tak tam sme nastavili urcitu pravidelnost,aby vedel,ze bude kupabnie,papanie a potom pojde spat. takze o siedmej ho zacnem pomaly chystat. o osmej ukladam. zvykol si pekne, par vecerov bolo umrncanych,ale vzdy som tam nabehla, pomojkala,dudel a zas odchod. a zaspal.
cez den je doobedie o hrani sa, vela mu rozpravam a okolo obeda sa ide na prechadzku.lebo vtedy som si vsimla,ze zacina byt nevrly,ale spat nechce.az v kociku je uz po piatich minutach tuhy 😀
ide to pozvolna,su to este drobci a stale sa to meni,

drobcek26l
20. jan 2013

Ahoj. Náš malý má už 5 mesiacov, ale my máme od narodenia presne ten istý režim a stále to funguje. Drobec sa zobudí ako budík ráno o pol ôsmej kedy má aj prvé raňajšie papanie. Cez deň to je ako kedy niekedy spinká menej niekedy viac keď mal 3 mesiace tak mi spával ráno od 10.00 do11.00 a potom poobede od 13.00 niekedy aj do 16.00. Ale inokedy sa mu zase spinkať nechcelo. Cez deň som sa viac prispôsobovala ja jemu. Ale večer sme mali pravidelne už od narodenia že sa o pol ôsmej okupkal, potom napapal a šup do postieľky pod kolotoč. Ten pohral asi 5 minút a malý spinkal. V noci sa budieval 2x a teraz už iba raz no a ráno sme zase o pol ôsmej hore. 🙂

suz2
autor
21. jan 2013

@drobcek26l aj náš drobček vstáva o tej pol osmej, potom už okolo 9:00 si zdriemne tak na tych 30 minut, potom okolo 11:00 ide spinkat, tak na hodinku, potom zas okolo tretej a posledný krát okolo 17:00. Kupeme kazdy druhy den. a vecer ho skor ako o pol deviatej nemozem dat buvat, lebo on este po osmej tlaci do plienky a ma s kakanim dost velke probelmy. Chuda moje, vacsinou aj v noci je kvoli tomu strasne nepokojony a prehadzuje sa, kope nozkami a nijakovsky mu neviem pomoct :o(

drobcek26l
21. jan 2013

@suz2 No my chvalabohu sme sa už bolestí bruška zbavili tiež sme s ním mali problémy. ale malého to chytávalo zase skôr ráno okolo šiestej. Kamarátkin malý tiež nechcel večer zaspinkávať a kupkala ho každý druhý deň. potom začala každý deň a syn si jej na to zvykol a pekne chodil spinkávať hneď po okupkaní. Ale vraj mu to trvalo asi 2 týždne. Tak ak chceš skús možno si zvykne.
Ale inak pozerám že máš presne ten istý režim ako my. Zvyčajne aj náš takto cez deň spinkáva tak sa neboj robíš to určite všetko dobre

zuzi282
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli