Ako zabaviť dieťatko počas cestovania?

zuzikak
29. apr 2013

Ahojte mamicky. Prosim Vase typy a napady ako zabavit tak zhruba na 2 hodky 1 rocne dietatko. Kreslit si este nevie 🙂, z okna toho este vela nevidi, lebo okno je troska vysoko, hracky, co ma doma ho nebavia. V podstate sa vie dost nudit a z toho je nervozny. Snazime sa cestovat v case, ked ma spinkat, no nie vzdy to vychadza. Dakujem za vsetky napady.

sasenkah
29. apr 2013

@zuzikak iPad alebo DVD player. Z vlastnej skúsenosti viem, že toto je fakt dost ťažké obdobie na cestovanie. A skús nakúpiť nove hračky alebo knižku a rozbalit az počas cesty.

terezka1947
29. apr 2013

@zuzikak nas 1,5 rocny ma radvsetko,co sa da rozmontovat....a co strngoce...takze do tasky nabalim,co mi pride v kuchyni a cestou k auto pod ruky 😀 ...iPad eee,on musi stale nieco robit...mala palstova flasa-vrsok kruti...potom kluce studuje,najaradsej ma krajac na vajicko-ma to asi ako harfu 😀 😀 😀
hlavne,ze nalupenych milion hraciek 😒 ,ale mame vyhoduv tom,ze nasa autosedacka je dost vysoko a da sa aj polohovat,takze moze sledovat auta a kricat aaaaa a tuuuuu..manzel da zlozi operadlo na hlavu,kt.je na sedacke pred nim,takze ma super vyhlad...jaaaj a som zabudla,stale dava servus,pusy posiela...kyve na vsetko....no a ja z auta vychadzam po hodine ako z posilnovne-psychickej 😀

evulilik
29. apr 2013

Moja ročná už kreslí na tu plastovú tabulku magnetickým perom aj zmazať vie skúste ju to baví , plus spievankovo, gumi macko a fiha tralala jej púšťam cez telefón .. Na dlhšiu cestu by som vzala aj knižky to tiež rada číta 😉

anjelicek26
29. apr 2013

@zuzikak - jedlo, prestavky, jedlo, prestavky 😀 Bordel ano - ale aj klud... my jazdime 10h v aute na jeden sup a s toho dvd prehravaca ich jedine hlava boli...

milota164
29. apr 2013

moju najviac bavi hrabat sa v mojej taske. povybera vsetky veci, potom ich dava naspat a tak dokola 🙂