Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako zmeniť opačný režim dieťaťa?

playboy217
2. feb 2013

Ahoj...moja sesternica ma mesacneho chlapceka, ktory ma pomyleny rezim cez noc je hore a cez den buva...da sa to nejak zmenit?ak ano ako?poradte..dakujem..

marcelatje
2. feb 2013

Mne sa neosvedčilo nič, dieťatko si režim nájde samo, najmä také maličké má ešte čas. My sme v takom veku chodili spávať o tretej pol štvrtej ráno, teraz medzi 23:00-24:00 ale už 4x sa stalo že zalomila o 20:00 😀
Keď som ju počas dňa budila jediný výsledok bolo urevané, nevyspaté dieťa ktoré tak či tak išlo spať vo svojom zvyčajnom čase. Nemá význam ani udržiavať bábätko v bdelom stave čo najdlhšie, lebo chytí druhý dych a nasleduje plač, vtedy sa uspáva oveľa ťažšie. Vtedy som neznášala keď mi niekto povedal že vydržať, ale bohužiaľ je to asi to jediné čo sa v tejto situácii dá poradiť 😅

pacica
3. feb 2013

mesacne babatko sa neda preorientovat.je este malicke,ono si to same zmeni.nasilu to nerieste,ak nechcete mat nervozne babatko.vsetko ma svoj cas

majka1981
3. feb 2013

@playboy217 suhlasim, ze na menenie rezimu je to este skoro. nech si sesternica pospi cez den s babätkom a vecer ked estenechce spat, tak ho moze nosit v satke po byte, tak sa dieta ukludni a moznoze aj zaspi skorej.

playboy217
autor
4. feb 2013

dakujem za vase rady odkazem 🙂 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli