Aký fusak do kočíka?

mia_ko
4. okt 2013

Ahojte chcela by som fusak do kočíka ale aj do sedačky, pozerala som tie eisbarchen celkom sa mi páčia ale radšej by som aby vnutro fusaku bolo kožušinové. Alebo stačí aj flees? Dajte nejaké typy cenovo pristupné, nie predražené. Ďakujem

linda20111
4. okt 2013

Ja mam eisbarchen, podla mna uplne staci zvnutra flis, pretoze je to dost teplucke a co je hlavne pre mna ze ho mozem prat v pracke 🙂 Kupila som ho len nedavno na odporucanie sesternice, ona ho ma druhy rok a nevie si ho vynachvalit. Hladala som aj ine na internete, porovnavala aj ceny aj vlastnosti, ale tento mi vysiel jednoznacne naj. A cena je super, v porovnani s inymi, pri ktorych platis hlavne za znacku a nemaju ani zakladnu funkciu ako nepremokavost.

darina1952
4. okt 2013

určite odporúčam EMITEX - výborná cena, veľa farebných kombinácií, praktické "vychytávky" 🙂

tilly
4. okt 2013

lodger bunker 😉 alebo kaiser, uplne idealna je kombinacia tychto dvoch fusakov, ja som pouzivala lodger do nuly a pod nulu kaiser (iglu termo fleece)

a vnutro je podla mna lepsi nejaky polar fleece... mozno tie merino su tiez dobre, ale nemam odskusane...

poskusali sme viac fusakov, najviac sa mi osvedcila ta kombinacia, co som pisala vyssie

flower72
4. okt 2013

tiež mám Eisbärchen, je super veľký, má priestor na zašpinené nožičky, po vypraní sa nezmenil, takže max spokojnosť zatiaľ. A super cena k tomu 🙂

ejmi25
4. okt 2013

ktora mate ten kaargaren merino?aky je?zvazujem ..diiky

jenny6
4. okt 2013

Lodger bunker 🙂