Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aký máte režim so 4 mesačným dieťatkom?

saska2208
20. nov 2012

Co robite so 4 mesacnym dietatkom pocas celeho dna? 🙂

cawes
20. nov 2012

@saska2208 ahoj my sa zobudime okolo 8 ranna hygiena + flaska. Potom sa hra ja mu podavam hracky atd, je primne a ja ranajkujem. Potom pospi ja upracem pohrame sa ukazujem mu obrazky alebo spievam na obedpride ocko a hraju sa stiskaju atd. Po obede ideme von, vratime sa okolo 16-17. Je v hojdacke sleduje zvieratka ja mu ich davam prec atd. Okolo 19 kupel, mliecko a do postielky.

baramborka
21. nov 2012

ahoj 🙂 tak my vstavame okolo 8mej 9 tej kedy ako 🙂 dam mu mliečko, potom si ho dame medzi seba do postele s manželom a hrame sa s nim , potom ideme vonka doobeda , o 12 tej mame druhe paapanie už aj príkrmy dávame takže tak 3x tyždenne davam mrkvicku +zemiaačik +30ml nutrilon dokopy , podla potreby pridam prevarenu vodičku aby to nemal moc huste 🙂
to vydržime do neakej pol 4 , cely den sa hrame, spievame si , učime sa tlieskat, každy den mu rozpravam mama tata , aby sa učil 🙂 potom ideme druhy krat vonka , na hodinku cca 🙂 okolo 7 mej už kupkame , o 8 mej už spinka bežne 🙂
cez den spinka tak asi 2 hodinky dokopy , max 3 , zato v noci spinka pekne , zobudi sa mi rano o 6 tej , dam si ho k sebe a este si pospinkame do 8 mej 🙂 a vy aky mate režim sasi ? 🙂

mb
22. nov 2012

ahoj my vstavame okolo 8-9 prebalim a nakojim ho 🙂 potom ho dam do lehatka (inac velmi dobra vec) ja sa najem.Je pri mne v kuchyni,nieco porobim on sa hra.asi po dvoch hodkach ho davam spat.Pospi mozno hodinku ako kedy 🙂 a opat mu dam jest potom sa hrame alebo ideme von a pod.Vzdy od zobudenia vydrzi asi dve hodiny hore a potom chce spat.Ja maleho kojim a aj zaspava na prsniku,co mi ale vobec nevadi 🙂 ale uzivam si to.Takze aj pred spanim si co to vytiahne.Kupem okolo 19-20 hod potom este sa pohrame a okolo 21 hod.ide spat.V noci sa zobudi 2-3 krat.Po prvom zobudeni si ho beriem ku sebe.Je mi tak pohodlnejsie ked ho kojim a hned zaspi 🙂 Cez den tak rozne hrakalky,spievam mu,rozpravame sa,starsi syn takisto sa s nim pohra... 🙂

saska2208
autor
23. nov 2012

@baramborka no mne vstava okolo pol siedmej, ale mrnka uz kolo piatej to si ju vezmem ku sebe do tej siedmej, vyprevadimme ocka do prace a ja ju prebalim, dam jej papat, potom sme spolu v posteli buvame do dakej pol desiatej, potom ju prebalim dam jej papat odrgrnut a dam ju do postielky kym ja popostielam a dam do poriadku spalen za ten cas ona sleduje jej velmi oblubeny kolotoc 🙂 potom ideme do obyvacku dam ju bud na hraciu deku alebo do hojdacky vydrzi byt hore tak asi dve hodinky, potom si ju vezmem na gauc dam jej cajikba cumlik a musim lezat pri.nej aby zaspala. Buva tak hodinku a zas prebalit dat papat potom ideme na aute do mesta to sa jej velmi paci tam si pobuva prideme akurat domov ked ma znova papat takze prebalim a dam jej papat, sme doma cakame ocina a potom sa ideme niekde prejst alebo povozit sa na aute aby si pobuvala :🙂 prideme domov pohrame sa snou ponosime ju a tak a ide buvat. Cize zas orebalit prezliect do pyzamka napapat spolu ju poviazeme do vankusa a buva celu noc. 🙂 kazdy treti den ju.kupem, kupali sme vecer pred spanim ale moc sa jej to nepacilo tak.ju kupem.ja doobedu okolo tej.pol desiatej.... A ked ju mam na gauci okolo.obedu a je hore tak jej citam rozpravkovu knizku a ona sa pri tom.smeje :D ale tak v pribehu dna cvicim snou.na.brusoo a tak zdvihakbza rucicky a tak 🙂 ja som to sem dala preto ze ci niesom nejaka chybna ze sa jej malo venujem lebo tak 🙂

arasidka123
24. nov 2012

my posledny tyzden vstavame okolo tej pol osmej - osmej..dostane mliecko bud hned alebo trosku neskor...potom okolo pol jedenastej chodi spinkat na hodinku...okolo pol jednej obedik kedze prikrmujeme uz 3 tyzdne...potom este chvilu sa pohra a ideme vonku tak na dve hodinky..tak do pol stvrtej- stvrtej..ako kedy...potom dostane kasicku alebo bananik s piskotkami ako olovrant...okolo pol siedmej-siedmej sa ideme kupat a potom este mliecko a zaspava tiez ako kedy...niekedy okolo osmej, niekedy okolo desiatej a niekedy buntosi do polnoci a potom v noci sem tam pomrnci tak len dostane cumlik a zobudi sa okolo stvrtej-pol piatej a vtedy ho prebalim a vezmem k nam do postele..dostane aj mliecko ale akosi sa mu uz nechce vypit cele...a cez den sa hra bud sam na takej podlozke kde mu visia zvieratka alebo sa s nim hram ja, spievame si a tak..a v poslednom case sa mu zapacilo vyzuvanie papuciek a davanie noziciek do pusy :D

Tu začni písať odpoveď...

Odošli