Aký ochranný faktor na opaľovanie pre dieťa?

danulka2
25. mar 2008

Blíži sa leto, aký ochranný faktor budete používať pre svoje poklady? A čo vám viac vyhovuje: mlieko, krém, olej, vodeodolný či obyčajný ?

lyongirl
15. apr 2008

Baby, nemáte skúsenosti s Laverou - prírodný produkt? A neviete, aká je pri prírodných produktoch spotreba? Nejak sa v tom nevyznám...

nikuliq_
15. apr 2008

ludka, nám napríklad pri mori pre malého stačil daylong 25. slniečku mu nijak neublížilo, trošičku zhnedol. asi veľmi záleží aj od typu pleti.

zanettka
22. apr 2008

Ahojte moja dcerka dostala minuly rok na daylong 40ku alergiu. urobili sa jej po tvari brutal červene flaky a na druhe rano bola ako balón. skoro jej ani očká nebolo vidno. fenistil našťastie zabral. nerozumela som tomu lebo rok predtym sme ho používali. tak som ho radšej vymenila za VICHI 50ku. Ten snaď stačí aj k moru. Ale tam som pre istotu kúpila j plavkovy overal s ochrannym faktorom 40+ 😉

lilianak
23. apr 2008

Ahoj, takze vseobecne sa odporuca neopalovat 🙂 ale tomu sa nevyhneme.... Nasa lekarka namo odporucila od firmi Spirig - MICROSUN BABY, je to krem, ktory zanechava biely filter takze neopaluje, vhodny ak je dieta vonku pobehujuce, hole, spon na chrbat a plecia. Takze ak natries dieta tymto pri mori cele, tak sa iste neopali a ani nestrati v dave 😀 😀 😀 😀

milhaus
30. apr 2008

do toho roka vraj by sa malo chranit skorej oblečenim ako kremom a ja mam 40 - ku pre nu ešte z minuleho roka

jankand
30. apr 2008

ahojte presne tak nikuliq 😎
my na nase babule pouzivame iba Lirene kozmetiku vid napriklad tuto http://www.nasimdetom.sk/detail/lirene-129.php a sme spokojni. je to vonave, ucinne, vodeodolne a nayvse farebne cize este aj babule maju s toho show 😀

maca793
30. apr 2008

ja mám ešte z minulého roka mlieko +40, takže ten využijem na 100%. pre deti, natieram ich už aj teraz, keď von svieti slniečko, ale aj tak sa vvždy opália. dvojičky sú v tvári hnedé ako keby bolo leto, a telo ako v zime 😀

zuzna.z
2. máj 2008

Baby na stránke clubu lilly som našla,že o tom pripravujú prednášku , skuste urobiť kuk,

wladka
2. máj 2008

ja davam sebamed 30.. mala ma po nas a hlavne po tatkovi snedu pokozku.. 😉 pre svetlejsie typy by som odporucila vyssi faktor..

lienka79
11. máj 2008

FAktor co najvyssi a mlieko na lipozomalnom zaklade....cize vytvori ochranny filter, neotiera sa ,nezmyje-..cize staci jedna vrstva--Nakolko pre deti je len 40, mame tento...Ale je tusim aj 50,a kedze uz nie je babatko,kupim asi toto..TAKETO MLEIKO JE OD FIRMY daylong..MALOKTORE je lipozomalne...tak na to bacha

esmaye
12. máj 2008

Nemam deti, takze s tym skusenosti nemam. 🙂 Ale najlepsie su na slnko naozaj pripravky daylong. Su odolne voci vode, poteniu, utieraniu uterakom. Cize sa netreba pretierat zakzdym ked sa vyjde z vody. Maju aj pripravky pre deti. Nas sinovec minule leto pouzival daylong baby.
Ja som pouzivala daylong actinicu -> nijake spalenie cele leto. A staci sa natriet len raz (rano). Tieto pripravky su dost drahe ale urcite sa oplati zainvestovat.

clublilly
22. máj 2008

maminky. u nás bude o tomto prednáška - zadarmo a s odborníkom

milhaus
22. máj 2008

ja mam 40 - ku pre malu

dandinda
23. máj 2008

tiez som kupila Daylong Kids OF 40

susik77
23. máj 2008

Ja som kupila malej a sebe Biodermu 50+

moko123
31. júl 2009

nemá niekto záujem o loreal pre detičky??? 50OF

biba12
31. júl 2009

Daylong 50+. Je vhodny aj pre deti.

lila794
31. júl 2009

Bioderma 50+

zuzana17
31. júl 2009

My máme nivea OF50+ 😵

jaja0110
2. aug 2009

My sme teraz prisli z dovci, pri mori sme mali pre deti Bioderma 50+ 😉 Deti do 3 rokov sa nemaju vobec vystavovat slnecnemu ziareniu ale kedze nezijeme v kanaloch neda sa tomu vyhnut, takze pokozku chranit, chranit, chranit... 😉 kedze kazducke jedno spalenie si koza "pamata" 😨

katarina.banska
11. júl 2010

ahojte, ktoru znacku kremu na opalovanie odporucate? chcem kupit nejaky kvalitny pripravok s co najvyzsim faktorom.
nejdeme nikam k moru ani sa kupat tento rok, no predsa ju chcem natierat aspon nozky ked ma len satocky... vsak aj v tieni opaluje 🙂 dakujem

berus222
11. júl 2010

ja som natierala maleho daylongom 30. ideme k moru, tak som kupila s OF 50 seba-med, lebo pouzivame taku kozmetik. drahy bol ako svina, neda sa vobec dobre natierat a maly mal spalene ruky (a to sme neboli vonku od 11-15 )! 😠 😠 takze sme sa vratili k daylongu a uz nebudem skusat ine.

andrea142
12. júl 2010

ja mám tiež daylong 30. pred týždňom sme sa vrátili z dovolenky z Talianska a tam som používala Garnier kids 50. malá sa nevyhádzala ani sa nespálila. Hoci moja má pokožku tmavšiu ale bola s nami aj sestrina dcéra a tá je bledá ako snehulienka a tiež nebola spálená ani sa nevyhádzala. a behali vonku okolo domu ešte na obed, na pláž sme chodili o tretej alebo štvrtej podľa toho ako sa moja zobudila.

tigri
13. júl 2010

striedam mineralny Bioderma 50+ a Garnier Kid v spreji 50+ (ten Garnier mal dobre vysledky v ceskych testoch, kde uplne prepadol Astrid aj Nivea, vyhral to LaRoche Posay)

lucika09
15. júl 2010

my používam daylong, maximálna spokojnosť. Používame, keď ideme von, alebo k vode. Ráno natriem a musím povedať, že neni vôbec opálený, ani sa mi nevyhádzal 🙂

biba12
15. júl 2010

Tiez sme mali pri mori Daylong 50 a malz sa neopalil. Nechodili sme samozrejme na plaz cca od 11:30 do 15:30 hod, mal stale tricko, okuliare, siltovku... A zvladol to pekne. Prvykrat bol pri mori , ked mal 10 mesiacov a aj vtedz sme mali Daylong. Je drahy, ale ucinny.

jankapiknova
15. júl 2010

Mz použivame pre maleho OF 30 aj minuly rok aj tento ale maly ma dobru pokožku taku tmavšiu skor než bielu. A teraz je pekne jemnučko opalenz do hneda,nie že bz som ho nechala opalovat,ale čo sem tam chodime v kočiku alebo ked sa kupe na kupku,čo ho trošku opali. 😉

majockaaaa
23. máj 2012

@kangaroo aj nam sa najviac osvedcil DayLong, pouzivame ho od malicka,mala ma velmi bielu pokozku takze nechcem nic riskovat.Je vyborny rano jej natriem na rucky tvaricku a krk a hotovo..v skolke chodia vonku akzdy den je vystavena slniecku ale ziadny naznak opalenia.A to som rada.Tiez nepovazujem za potrebne opalovat sa a uz vobec nie malemu dietatku.V lekarni mi jedna velmi mila pani povedala ze rakovina koze sa prejavuje aj 20 rokov po spaleni koze a tomu verim. Slniecko v dnesnej dobe je velmi velmi agresivne.

ducci
23. máj 2012

my sme kupili vichy 50 a zatial som spokojna, velmi dobre sa rozotiera a ani nefarbi 🙂)

leoivka
17. apr 2018

Ahojte baby my mame 50 od daylong v davkonaci a je vodyodolny a je to uplne bomba pri mori som ho natreela rano a cely den pokoj ja velka spokojnost