Anketa: Materstvo - ako je to u vás?

bobulka34
3. nov 2008

1. uspokojilo vas materstvo?
2. mate niekedy pocit, ze ste radi ak dieta spinka, alebo ak si ho zoberu st. rodicia na vikend?
3. ste vydata
4. ste spokojna s int. zivotom, pre odvaznejsie ako casto je to u vas?

zuzana581
25. jan 2009

1. áno, uspokojilo, ale prvý rok som bola hrozne nevyspatá, tak občas nervóznejšia ako by som možno mala. Potom to už začalo byť ovela lepšie. No a teraz je to úplná pohoda, len od konca mája nás to čaká znova 🙂
2. áno. Som velmi rada, ak som CHVILKU bez malej a v noci bezomňa bola iba keď išla s manželom k jeho rodičom sama, nakolko raz som bola chorá a druhý krát na operácii, takže iné spinkanie mimo domu bezomňa nepoznáme. Zatial bez nás nechce zostať nikde.
3. áno.
4. áno, ale podla muža by mohlo byť aj častejšie 😉

tunylyk
25. jan 2009

4xano 😉

hasleerka
28. jan 2009

ja tiež len tak stručne 4xáno 🙂

lenka8866
29. jan 2009

1.ano
2.ked spinka ano, vikend nie
3. uz ano
4. mne by stacilo aj menej, mozno preto ze teraz beriem Antik.tablety tak chut mam akusi mensiu

tinka08
23. feb 2009

1. ano, nadmieru
2. ano, keď obe deti spinkajú a nie je u mňa svokra je to ideálny stav na krátky relax
3. ano
4. nie, dlhodobo + teraz mám 13 a 2mes. bábo, frekvencia biedna, ale najradšej by som teraz vyspala tak neriešim.

marcela.m
25. feb 2009

1.ano aj nie
2.ano
3.ano
4.momentalne nie som spokojna,pri malej sa to moc neda,len ked spi,a to musi byt doma aj manzel atd.,momentalne je to tak raz za mesiac

jarus74
25. feb 2009

1.ano
2.ano
3.ano
4.ano ,zatial sa nestazujem 🙂

felixko
25. feb 2009

1. ano
2. áno
3. áno
4. áno, aj keď pri malej na seba nemáme veľa času, ja osobne sa radšej vyspím, než by som mala riešiť ešte nejakú "činnosť"

tina_
26. feb 2009

1. áno
2. áno, na víkend určite nie /staršia bola 2 mesiace u starkej, ja s drobcom v porodnici, lebo je predcasniatko, mala som voci starsej strasne vycitky svedomia.../, no a malu stale dojcim
3. áno
4. hm, niekedy by mohlo byt aj castejsie, ale niekedy, ked vecer doumyvam riad, doupratujem, ulozim jedno a druhe dieta, spravim vydavky, pripadne pozehlim...(je tu aj tema Muzi a poriadok 🙂 🙂) tak si radsej zuriva a unavena idem lahnut spat...