Anketa o spaní dieťaťa

arumka28
5. júl 2018

SOM zvedavá, ako TO MÁTE VY
1) spi vase dieta alebo deti uz vo svojej izbe? + kolko ma (maju) rokov?
2) spí v postieľke alebo s vami vo veľkej posteli?
3) kde sa s partnerom milujete, keď je tam dieta?

u nás
1) nie, je s nami v spálni - bude mať rok
2) v postieľke, ale okolo piatej, ide k nám do postele a dospava
3) väčšinou ráno, drobec spinka v postielke, my ideme vedľa do izby, v noci to nejde, vždy sa zobudí

pininka
5. júl 2018

1. Mame tri deti, starsi dvaja spia v jednej izbe, mala od 4 mesiacov v druhej, vsetko ju budilo. Teraz ma 15 mesiacov.
2. Iba posledna zo zaciatku spala so mnou na posteli kedze som ju dojcila aj v noci, chlapci spali od zaciatku v postielke.
3. Kedze spi sama v izbe, my sa milujeme vacsinou vecer v obyvacke, alebo rano v spalni, no ona vstava tak okolo 5, pol 6, takze je to teraz malokedy rano.

sashenocka007
5. júl 2018

1,2. Prvý syn spi vo svojej postieľke od pol roka dovtedy spával pri mne kvôli silnemu refluxu. Od 2 rokov ma väčšiu posteľ a od 3 spi vo vlastnej izbe. Druhý syn má 7 mesiacov a od narodenia spáva vo svojej postieľke zatiaľ s nami v spálni a keď sa prestane v noci budiť pôjde do izby k bračekovi. 3. V obývačke alebo v kuchyni 😂

thoughtfulweirdo
5. júl 2018

1. Má necelých 5 mesiacov a spí v spálni s nami
2. Spí vo svojej postieľke
3. Milujeme sa na gauči v obývačke, keď večer dcérka zaspí

medovka14
5. júl 2018

1. Mame tri deti - 12 a 11 spia vo svojej izbe a stále prosia hlavne tata aby si šiel k nim na chvíľu ľahnúť 🙂 pripadne ja prečítam rozprávku 🙂 plus najmenšia ma 2
2. mala spí so mnou v posteli od narodenia 🙂
3. Keď sa da a hocikde 🙂 🙂

petrusa87
5. júl 2018

1. obe dcérky 20mesačná a 4ročná s nami v izbe
2. v posteli - stále dojčená, staršia ako bábätko spávala s nami v posteli, potom v postielke a nadránom sa presunula na cicík do postele
3. väčšinou v obývačke ale niekedy i v spálni

babi81
5. júl 2018

@arumka28 1.vo svojej izbe od 3mesiacov, teraz ma 2, rano ked sa zobudi okolo 6:30 pride k nam
2.od zaciatku najprv v koliske potom v postielke
3.kde pride ;)

evittam
5. júl 2018

@arumka28
1. Obe deti v detskej izbe vo svojich posteliach. Syn (10rokov) cca od 1.5 roka (dovtedy sme mali spolocnu izbu), dcerka od 3.mesiaca (4.5roka).
2. Vid 1.
3. Kdekoľvek ked mame chut a cas,

deti95060810
5. júl 2018

teraz keď máme svoj dom, tak deti majú svoje izby...
Ale keď sme bývali u rodičov:
1. v jednej posteli s nami 2 deti vo veku 4 roky a 1,5 roka, ďalšie bábo v postieľke vedĺa mňa...Takto sme spali až do 6 rokov staršej dcéry...
2. spali s nami, nemali sme miesta v izbe...
3. takže milovanie bolo na fotelke, alebo mm najskôr deti poukladal na jednu stranu postele, a po sexe deti zas preložil na svoje miesto....Doteraz sa na tom smejeme, a aj tak sme bol šťastní... 🙂

tinaa64
9. júl 2018

Mame dve deti..vo veku 4.5 r. A 13mes..obe spia s nami v posteli.starsia ma svoju postel ,ale chce byt s nami....a na poslednu otazku neodpoviem..(nasa sukromna zalezitost)😉