Atopická pokožka

kvetinka100
20. aug 2017

Ahojte, chcem sa spytat tich, ktore deti mali atopicky ekzem,aky sampon pouzivali dalej, ked prestal byt problemom. my sme pouzivali babe, a teraz neviem,na aky presjt, aby sa mu to nahodou nevratilo. mal to ako 6 mesac. teraz ma 2 roky.chcem vyskusat nejaky uz iny, ale zaroven, aby som mu tym nahodou neposkodila, dakujem.

zdenka7887
20. aug 2017

Bioderma ma dobre krémy a umývacie gely,my ich používame a veľká spokojnosť.

alicka850
21. aug 2017

U nas tiez bioderma gel na umyvanie a premastujem ho Excipial Hydrolotio. Zacinal mat ekzem, odkedy toto pouzivam krasna pokozka, nemuseli sme ist ani na kozne.

susannamk
23. aug 2017

Ja by som ti poradila, venovať sa aj inému príslušenstvu, nielen krémikom a olejčekom, ale rovnako dôležité je, do čoho dieťatko po kúpeli oblečieš. Ja kupujem preto uteráky, ktoré sú možno drahšie, ako je taký bežný štandard, že pár eur, ale viem, že pre dieťatko sú skvelé. Pozeraj najmä také s mikrobavlnou aj s modalovým vláknom. Tie budú na jeho pokožku úplne mäkkučké a hebučké a tiež aj skvele sajú, takže rýchlo sa z neho osušia kvapky a neprechladne. Ja kupujem tieto: www.scanquilt.sk/uteraky/modal-soft/uterak-frot...

ale budem rada, ak mi dáte aj svoje tipy, baby 🙂

misiel
3. sep 2017

ahoj ja mam konopny krem na ekzem, kupila som ho synovi lebo som si myslela ze ma ekzen ale nastastie to bolo nieco ine. Ak ho chces tak ti ho poslem Je to konopny krem cutis help. Dam tio ho gratis.

essenceee
5. nov 2018

stara tema, ale znovu ju otvorím. Prosím ta, ten konopny krem na ekzem je aj pre male deti, aj pre dospelých? Kde sa da kupit? Ekzem uplnezmizil, alebo sa po nejakej dobre vratil? Čo kortikoidy?

anulienkalenka
6. dec 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

ak chceš lrem pre male deti, je dobre niečo bez kortikoidov a v tomto ti možem doporučit protopan. Mame od neho mlieko,telove mlieko a je velmi dobre