Bábätko nechce piť z flašky

zdenka821
31. dec 2007

Ahojky, drobec nechce vypiť nič z fľašky, ani čaj, ani kašičku, keď papá z lyžičky, je nervózny. Cumeľ na fľaške len okusuje a žužlá. Máte tiež takúto skúsenosť?

janka08
17. jan 2008

Aha.A ako Misko spinka v noci?My sme skusali zatial len Nutrilon2 ale uvazovala som ci mu nahodou nie je zle mliecko.Skusila by som ine

fibus
17. jan 2008

ahoj maminy, normalne som rada ze niesom sama, mi tiez okrem cicky vsetko bojkotuje, flasku, cumlik,kasu, ovocie,len kusok banahu, a vizivu,a na obet trochu zeleniny s masom,

a janka uz ste vyskusali tu novu flasu? ja budem musiet na noc davat um lebo tiez v noci zurujeme,pospi do polnoci a potom sme kazdu hodinu na cike ☹ n

andy.a
17. jan 2008

my sme skúšali aj Bebu okrem Nutrilonu..nechcela..ale ani MM nechce z fľaše,takže problém je len vo fľaši.. 😉

janka08
17. jan 2008

Fibus aj moj maly zacal v noci nejak zle spinkat a ked ho dam ku cici tak spinka.Fibus ako casto kojis?

fibus
17. jan 2008

zaspava o 20,00 na cicke, spi tak do tej 23,00 cica, potom potiahne moznoo do 1 pol 2 cica, prebalujeme, potom asi 4 zase, o 5, 6, ☹ a tak to tahame uz pomali mesiac pred vianocami bol chory a odvtedy tak skvele spime 😠

fibus
17. jan 2008

cez den rano cica, potom pospi skoro 2h potom vyziva a lebo bananik, cica okolo 12-13 obed,cica, potom spime vacsinou vonku tak asi 2h, potom uz nic donho o krem cicky nedostanem 🙂

janka08
17. jan 2008

je Fibus aj nas maly mal pred vianocami teploty a mysleli sme ze je chory ale teraz v nedelu mu vysiel zubol a od vianoc spime zle.Papame o osmej potom sa budi o dvanaste potom o stvrtej a o siestej chce uz vstavat 😠 Od narodenie vstaval len raz okolo pol tretej a od vianoc sa toho vela nevyspim.Aj ked spi tak asi tak ze sa stale hemzi a nakoniec sa zobudi ☹ A o ktorej rano vstavate?

fibus
17. jan 2008

ked ide manzel do roboty tak o pol 7,zobudi nas budik, a ked je doma tak potiahne aj do poj 9 a to sa mne niekedy zda ze uz dlho spime 🙂

janka08
17. jan 2008

Fibus a ako spite cez den?

fibus
17. jan 2008

doobedu 1h-az 2, od 9- 11, a poobede tak od 14,00- 16,00 a niekedy len raz za den spi tak od 12- 15 🙂

andy.a
17. jan 2008

fibus,ved to celkom dobre spíte..brala by som to.. 🙂

u nás v poslednom čase ani uspávanie pri kojení nepomáha.. ☹ 😕

od cca polroka je to horšie a horšie.. 😕 a tiež sme vždy zle spávali.. 😕

janka08
17. jan 2008

Andy a ako spite?Tak ja idem kupit tu flasku zajtra osobne a zajtra zaciname s flaskou 🙂

andy.a
17. jan 2008

Janka,malá bola zvyknutá zaspávať v kolíske s hudbou a vibráciami..ako tak tak zaspala,okolo 19.-20 hod..potom sa
budila cca každú hod.a pol.až každé 2 hod.na kojenie.. 😉 vstávala niekedy už o 5.hod.. 😕

teraz sa už do kolísky nezmestí,je dosť dlhá,takže som ju skúsila dávať spinkať do postieľky..revala tam,bola schopná aj vkuse niekoľko hodín tam preplakať..tak ju uspávame všelijako..v kočíku/tam cez deń je zvyknutá zaspávať../ alebo si s ňou ľahneme.. 😉

niekedy zaspí až o 23.hod..a ráno vstáva ako predtým,veľmi skoro..a v noci kojím niekedy aj každú hodinu.. 😉

niekedy je to lepšie,niekedy horšie.. 😉

aj syn je takýto nespavec..a ja tiež..

škoda,že v tomto nie sú detváky po mužovi.. ☹

andy.a
17. jan 2008

ale syn bol iný zasa v tom,že odmietal kojenie a chcel piť len z fľaše.. 😉
sranda,tie decká.. 😅 😕

janka08
17. jan 2008

Andy tak to ano aj u nas je to striedavo oblaco 😎 A cez den kolko mala spinka uz iba raz denne

andy.a
17. jan 2008

cez deň doobeda ako kedy,dnes potiahla 2 hod.v kuse,dospávala noc.. 😉
potom poobede vonku v kočíku spí-podľa toho koľko spí doobeda,keď doobeda dlhšie,tak poobede maxim.polhodinu-hodinu.. 😉

a niekedy len také 20-minútovky dáva.. 😉 pol hodku uspávam a 20 minút spí.. 😀 😝

janka08
18. jan 2008

Flaska doma ale nechce ju 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

andy.a
18. jan 2008

janka,ja som videla aj 4-ročné dievčatko,ako ju matka kojila.. 😀
no,nechcem ťa plašiť.. 😝 😅 😕

janka08
18. jan 2008

Andy nesranduj 😀

danielala
28. jan 2008

Ahojte maminky, mam tip pre tie z vas, co investovali do aventovej sady flias a babatka vam z tych tvrdych cumlov nechcu pit - na tie aventove flasky ide krasne nakliknut cumel mam-ultivent s hodvabne jemnym povrchom. My mame doma tiez riadnu "vypluvacku", vselijake flasky sme poskusali, vratane tommee, ale jedinu, co vycuca do dna, je prave tato siroka mam. Este ani raz ju nevyplula, co je u nas po tych vecnych bojoch zazrak...

janka08
29. jan 2008

A kde sa to da kupit???

danielala
29. jan 2008

Janka, v dm-ke to maju vzdy, v niektorych tescach tiez a cumel stoji nieco medzi 50-60 korun, takze sa oplati skusit, z druhej strany obalu je prehladna tabulka, ze ktora velkost dierky je najvhodnejsia. A ked ti z toho nahodou bude pit, tak sa oplati kupit aj flaska, original vzdy sedi najlepsie 😉 , i ked ja vidim vsade len tie protikolikove, co maju dole sroubovaci ventil - tie stoja okolo 120 korun (ako kde) aj s cumlom.

stanka3
30. jan 2008

ahojte baby, my sice nemame problem s papanim. Mala papa vsetko lyzickou uplne bez problemov a cajik pijeme z poharika. Neskusali ste dat detom na pitie slamku? Mala si v pohode taha, ved je to vlastne to iste ako pri tahani mliecka.
Ale tie noci su u nas ako opisujete vy. Vecer zaspinka pri kojeni okolo 19tej a aj ked zje skoro 150 klasickej krupicovej kase s bananom za hodinku je hore a len papat a papat. Potom sa budi aj castejsie do polnoci a po polnoci bud kazde 2, alebo kazdu hodinu. Vcera som uz skusila nedat jej krupicu, ci jej to nahodou netazi brusko. Zda sa mi ze sa budila menej, ale neviem ci prave to malo na nu vplyv. A cez den spi dokopy aj 4- 5 hodin, niekedy menej niekedy viac.

susika
30. jan 2008

ahojte.my tiež reveme, ked máme papť.ja som ju síce kojila málo-do dvoch mesiacov som nemohla, tak papávala z flašky MM odsaté,potom sa ako tak prisala a striedavo som kojila a dokrmovala z flašky-podotýkam tými istými cumlami ako papá stále. ale asi pred 2-3 týždnami źačala bojkotovať.už ked vidí flašku a že sa ide jesť, začne revať, akoby ju drali z kože a nie a nie jesť.trvá to kým ju akosi ukludním a potom ako tak začne papať a potom sa nevie zasa dojesť.takže hovoríte, že tie cumlíky čo napodobnujú prsník účinkujú?zajtra idem kupovať a vyskúšam, lebo už si neviem rady. v noci je to bez problému ale cez den hotová tyrania nás oboch ☹

janka08
30. jan 2008

My sme sa snazili 2dni z flasky a teraz ako vidi flasu tak ma hystericky zachvat 🙂

stanka3
30. jan 2008

janka a ked skusis dat malej pit z poharika, tiez to odmietne?

janka08
30. jan 2008

Z poharika to celkom ide ale ked sa parkrat napije um tak potom uz nechce.uz sme vyskusali vsetky mliecka ☹

janka08
4. feb 2008

danielala ja som mala doma tu flasku ale jednotku pre uplne male deticky a zacal z nej pit. Dievcata skuste nieco tu precitat

danielala
6. feb 2008

Janka, nie celkom som pochopila: takze uz ti papa z flasky?