Bábätko prespi celú noc

lucana82
24. jún 2020

Ahojte. Rada by som sa opýtala aké máte skúsenosti s bábätkom keď už prespalo celú noc? Ako potom riešite prebalovanie? Naše 10mes spinka uz dlho celú noc ale posledne týždne stále mrauči a prehadzuje sa často. Čím to môže byť? Ďakujem

giovanna99
24. jún 2020

@lucana82 nemozu mu ist zubky? moja starsia prespavala od 5tyzdna cele noci ale ako sa jej zacali tlacit prve zubky tak sa v noci 1-2x budila

smejko25
24. jún 2020

@lucana82 ahoj moja sice neprespi celu noc ale vobec ju neprebalujem 🙂 az rano 🙂 pozajtra ma 9M

asia83
24. jún 2020

@lucana82 Moje obe spali celú noc, spia. Zaklopem. Absolútne neriešim prebaľovanie. Syn má 11 mesiacov. Dám mu 2 dcl Sunaru pred spaním. Ak je dieťa najedené, môže to byť zubami.

selest
24. jún 2020

Mozu ho zubky trapit. Nas ties v tom veku uz semtam prespal noc ale zuby a brucho ho vedeli zobudit. Ja som zvykla pozriet v noci ci nema velmi plnu plienku pripadne hned rano ako siel manzel do prace, aby sa nahodou neprecikal. Ale nejak extra som to neriesila ked spal tak spal..

simca06022011
24. jún 2020

Ak nie zubami, moze to byt teplom... oteplilo sa uz, dusno je...

a k prebalovaniu: ak sme sa nezobudli, ze "mrauci" lebo plna plienka, tak sme neprebalovali, az rano.. ale ak som nahodou vstala, tak ja som ju v spanku prebalila v postielke :D mne sa nezvykla zobudit.. lebo zvykla mat plienku stokilovu studenu, sa mi to nepacilo 🙂

nikpa
24. jún 2020

@lucana82 prebaľovala som ho aj počas spánku. No nebud prekvapená keď sa mu spankovy režim ešte zmení, kľudne aj niekoľkokrát...

lenuliatko84
24. jún 2020

Neriesila som prebalovanie v noci.od pol roka spal celu noc.iste by som dieta nebudila

daganov
24. jún 2020

@lucana82 tiež som neriešila prebaľovanie, môj drobec spal celú noc od štyroch týždňov, keď mu išli zuby, tak to len nemrnčal, ale nosili sme sa, pestovali, ale tých nocí bolo pár.