Bábätko vydáva v noci čudné hlasné zvuky

20. dec 2020

Ahojte, už asi od 2 týždňov od narodenia vydava syn čudné hlasne zvuky zo spania v noci.. najprv som si myslela, že ho boli bruško, ale už si to veľmi nemyslím, lebo vtedy sa väčšinou zobudí.. len teraz má skoro mesiac a pol a dnes v noci to už bolo príliš.. ako som ho v noci nachovala a uložila do postieľky tak vyše hodiny takto spustil.. samozrejme nerobí to úplne súvislé celú hodinu ale s pauzami.. neviem tie zvuky opísať ale je to také veľmi hlase eeeh (teraz sa cítim troška hlúpo ako to opisujem ale fakt to lepšie neviem..) a mrnkanie a do toho niekedy aj zvuky ako keby grckal ale plienka čo má pod hlavou bola sucha.. robi to len v noci ale teraz ráno okolo 8 keď sa zobudil na papanie a zas som ho uložila do postieľky tak to začal robiť zas až kým sa nezobudil po necelej hodine úplne :( vie niekto o čom hovorím? Spomeniem to určite doktorke na poradni tento týždeň, ale bude to treba nejak riešiť alebo to odznie samé?
Ďakujem

margaretka_
20. dec 2020

Nasi obaja ako babatka tak nad ranom stonali. A niekedy velmi hlasno, ze sa pri tom nedalo spat. Mne bolo povedane, ze to nejak suvisi so stolicou a prejde to samo. A naozaj to casom preslo 🙂

autor
20. dec 2020

@margaretka_ a kedy asi to prešlo? 😀 Akože zo začiatku to robil len pár minút ale dnes akurat prvýkrát veľmi pekne a dlho pospinkal, že by som bola vyspatá aj ja, len potom.ked spustil toto tak už som sa veľmi nevyspala. Potom sa aj bojím niekedy pri Tom či sa nezačne dusiť alebo čo :/

margaretka_
20. dec 2020

To neviem uz presne. Ja som pri prvom synovi rozmyslala ci nie je hluchy, ze ako moze pri tom spat 😀 mladsiemu pomohlo, ked zacal, ze som ho nad ranom davala spat na brusko

juliet86
20. dec 2020

akoze nasa niekedy vyskala piskala. mas monitor dychu? reaguje na to nejak? nebol extea stimulovany den predtym? navstevy svetla zvuky? badas na nom aj nieco ine? nahraj si to pre pediatricku.

marzuz89
20. dec 2020

Niečo podobné robil aj náš drobec asi do 2m, spinkal pri tom spokojne, takže bolesti to určite neboli, len stonal, svitoril, vydával zvuky, tiež ich neviem popísať. Prvé noci som sa bála, či sa mu ťažko nedýcha, alebo co. Mali sme monitor ale aj tak som ho celú noc kontrolovala. Ale kamarátka mala to isté tiež prvé týždne. Tak to bude asi v poriadku 🙂

autor
20. dec 2020

@margaretka_ tak môj muž vedla do toho ešte aj chrapal 😂 akože verím že to nie je nič vážne, keďže to cez deň nezvykne robiť, len už sa teším keď sa aj vyspím 😀 a na bruško si ho netrúfam dat, lebo jednak to nemá rád a ešte je na to asi malý, ak by som zaspala že by sa mu niečo stalo ak by tak ostal veľmi dlho

autor
20. dec 2020

@juliet86 áno monitor mám, preto som aj troška pokojnejsia a robí to každú noc takže väčšinou len taký bežný deň.. takže žiadne špeciálne stimuly len posledné týždne veľmi cez deň nespí ale robil to po troške aj keď spal cez deň viac.. ale vždy to robil len v noci.. a práve dnes pospal od 22:00 cca do 4:00 a to tíško spal (ale dlho predtým nevedel zaspat tak asi aj preto tak dlho spal lebo už aj plakal na večer z únavy asi :/ ) a keď som ho o tej 4 nachovala tak zaspal a potom začal

autor
20. dec 2020

@marzuz89 hej veď práveže aj on spinká aspoň pri Tom.. tak snáď to prejde čo najskôr teda, ďakujem 🙂

hradnapani
20. dec 2020

to je bezne pri tychto malych babatkach. Moj starsi vydaval hrozne zvuky 😀 proste tak rozne fucal a chrcal, no aj som sa zlakla. Preslo to, ale uz si nepamatam kedy, ale myslim, ze to bolo len tie prve mesiace.

19daniela90
20. dec 2020

Aj moji to robili. Pri prvom synovi som vôbec spať nemohla. Zo začiatku ako to začal robiť, tak som celé noci sedela pri postieľke, či dýcha, či mu mlieko nezabudlo či ho niečo nebolí atď. Pri mladšej som tiež bola hore, ale pomohlo také cucucu, ako na chrápajúceho manžela. Tak ako to prišlo, tak aj odišlo, neviem ako dlho to trvalo. obaja spokojne, pokojne bubkali. Na kojenie sa budili každé 2 hodiny. Čím boli starší, tak sa budili na kojenie častejšie.

krisbar
20. dec 2020

Nas to robi ked kaka alebo ma prdky.

mariet24
20. dec 2020

Môj maličký vzlyka zo spánku keď mu teplo alebo naopak chladno

3petka
20. dec 2020

Môj syn robil tiež zvuky ale zneli ako vrcanie dinosaura 😂 sme ho prezývali raptor

evita2222
20. dec 2020

náš má 4 mesiace a tiež stále vydáva počas spánku zvuky

tosomja
20. dec 2020

Nas tiez vydaval zvuky ako dinosaurus 😄