Bábo a veterné počasie

zszudorova
14. júl 2013

Cawte zeny. Mam dilemu. dnes ideme na ,,party,,-opekacka a tak a chcem zobrat aj malu (ma 6mesiacov) ale len na chvilu max 1,5hodky...no ale chcela som ju brat v autosedacke pripevnenej na kocik lebo tam je max spokojna, ma vyhlad ale samozrejme fuka jak sproste....sice je to teply vietor ale velmi fuka na moj vkus. tak teraz neviem ci ju nemam radsej dat do normalneho hlbokeho so strieskou lebo este ma ten, no tam sa bude za chvilu rozculovat. k tej autosedacke ma akurat dazdnik proti slnku ale prefukne ju riadne asi tak neviem co mam robit???ciapka jasne na uska ale mohla by dostat prievan aj na ocko nie? ach jo...a tak som sa tesila ze sa bude usmievat na vsetky svetove z tej sedacky....🙂 co poviete?...i ked aj tak ju z toho hlbokeho budem muset zobrat na ruky lebo mi tam nebude cusat....tam spi jedine ked je chladno....co dnes neni.

yyyyanula
14. júl 2013

Ja by som neriskovala tú autosedačku a určite by som bábo dala do hlbokej vaničky, je ešte príliš malinká a taký vietor može narobiť šarapatu aj dospelému človeku, aj keď sa zdá byť teplý... Veď môžeš pre istotu vziať aj tú autosedačku, ak idete autom.
@zszudorova

zszudorova
autor
14. júl 2013

nejdeme autom a to je prave to....ze pride v hlbokej vanicke a aj tak ju ked aj nie ja tak ostatny budu chciet vyberat a co poviem nie nemozete ju vybrat lebo fuka?alebo si ju mam dat do nositka alebo cooooooooooooooooo?ja vobec neviem,uplne som na nervy. inak ja malu od narodenia vobec neberem nikam kde je vela ludi a rodinnych akcii uz bolo plno, nikdy som ju nezobrala a teraz som konecne povedala ze pojde a keby som zahlasila ze zase nejde uz by ma ukamenovali🙂nenavidim debilny vietor

zuzanockamt
14. júl 2013

@zszudorova zober kocik a zober aj nosic (ale len ak mas ergonomicky), ak mas klokanku, tu radsej nechaj doma ... ja som nosila v satke a tam sa vzdy pekne skryl, ked bolo zle pocasie

zszudorova
autor
14. júl 2013

mam ergo. no dobre a co ju dam tam a zakazem vyberat? budu na mna kukat jak na debila....asi ju radsej neberem

zuzanockamt
14. júl 2013

@zszudorova a ty pojdes a ju nechas doma? ... vsak aj v nosici ju budu vidiet

zszudorova
autor
14. júl 2013

jasne necham ju doma, bude robit party s kamoskami🙂 k mame ju zoberem.