Babylove bio 1, skúsenosti?

jarca1111
14. feb 2019
Ake mate s tymto mlieckom skusenosti?
pininka
14. feb 2019
My dobre, píla aj pokračovania až kým neprešla na kravské mlieko. Iné mlieko nechcela.
kuravesele
14. feb 2019
@jarca1111 Babylove deti dobre znasaju, ale skuste si zobrat do ruky krabice s inymi mlieckami a uvidite, ze v Babylove chybaju dolezite vitaminy na rozvoj zraku, rozumu atd... Z tohoto dovodu by som to nedavala.
pexta
14. feb 2019
Prva dcerka (teraz ma 4roky) papkala mliečko Babylove a vobec nena problem zo zrakom ani rozumom,prave že je až moc rozumná. Ale z Babylive BIO sa osypala to jej nesedelo.A aj druha ( 8mesačna) dcerka ho tiez papa.
jarca1111autor
15. feb 2019
@kuravesele vazne? citala som ze zlozenim je este lepsi ako nutrilon a sunar..
kuravesele
15. feb 2019
@jarca1111 treba si porovnat, ja som to tiez bola niekde citala a potom som si bola odfotila zlozenia mliecok => porovnala => vypisala chybajuce zlozky v Babylove => vyhladala som na co sie tu zlozky => a samozrejme po tomto som Babylove
nekupila.

@pexta vi ste to davala, vsetko je ok, ale co ak by boli kvoli tomu zdravotne problemy? Ja by som to neriskovala, asi pre nieco je Babylove o takmer polovicu lacnejsie.
pininka
15. feb 2019
@kuravesele cena je nižšia z iného dôvodu. Nakupujú ho oveľa lacnejšie pretože v Nemecku je iná daň. Navyše mne povedala doktorka že v nutrilone je taký hnus, že je to cista umelina a príšerné smrdí. Kazdemu dieťaťu robí dobre niečo iné. Naša pila babylove a žiadne vitamíny jej nechýbali a chorá bola iba raz.
pexta
15. feb 2019
@kuravesele presne ako píše pininka a ešte k tomu je Nutrilon zbytočne predražený,ale 100 ľudí 100 názorov. Dieťatko si určí samo či sa mu mliečko ľúbi alebo nie. Ja som začala od najlacnejčieho a tým bolo práve Babylove a chutilo,malá pekne papkala,priberala a nič jej nebolo a vitamínov dostávala potom veľa v čerstvej zeleninke a ovociu.
lennagreen
15. feb 2019
@jarca1111 moja prva dcéra bola na babylove a nemá absolútne žiadne problémy práve naopak ma veľmi dobrú imunitu lepšíu ako mladšia dcéra ktorá bola na nutrilone dokonca HA.. Veľmi jej chuti papať zje všetko co nezje ju.. 😂 😂 Ja sa teraz idem do tretice vrátiť k babylove mlieku ak to teda bude nutné..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli