Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Bakt.zapal v zaludku u 6.mesacnej

Bakteriálne ochorenia
simona92101
28. sep 2019

Ahojte,so 6 mesacnou dcerkou sme skoncili po vysokych horuckach a hnackach v nemocnici,doktorka tvrdi ze ma bacila v zaludku a vraj to dostala z prikrmov,tych kupovanych.stretli ste sa s tym niekto?je to mozne? Mala prekonala pred tyzdnom 6.chorobu,sopel aj kasel.ja si skor myslim ze mala oslabeny organizmus a z tolkych liekov jej to sadlo na zaludok.

0hena0
28. sep 2019

@simona92101 vyhovorka, ze z prikrmov. To si mohla doniest z nemocnice. Taky bacil sa uhniezdy, precka slabu chvilku a prepukne, ano, ked je z nejakej vselijakej priciny oslabena imunita. Male diteta od narodenia vseobecne prechadza a buduje si imunitu... Ale ako pomoct, to netusim. Len, neobvinujte sa.

simona92101
autor
28. sep 2019

@0hena0 no praveze mi tvrdili,ze najma z tych hotovych kupovanych prikrmov to bude..uz nas pustili domov z nemocnice,crevko uz je relativne ok,nasadili bezlaktozove mlieko.len mi teraz lezi v hlave ci vobec kupovat prikrmy a len zostat na tych doma pripravenych.

0hena0
28. sep 2019

@simona92101 kazdopadne som za domacu pripravu. Som skor za to, ze co je v predajni, sluzi na rychlu pripravu v núdzi. Ak mate cas, priestor, niet na zdravsiu domacu pripravu

simona92101
autor
28. sep 2019

@0hena0 samozrejme,ked sa da tak pripravujem doma.kupovane ozaj len vynimocne.len mi to vrtalo v hlave ci je to ozaj mozne,ze v zelenine alebo v mase by bola daka bakteria alebo bolo zle tepelne spracovane ze by takto krpata dopadla.

0hena0
28. sep 2019

@simona92101 masove by som ja nikdy nekupila...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli