Boľavé očko 10 dňového synčeka

kvetinka1405
5. mar 2018

Maminky mam 10dnoveho synčeka a začali sa mu v jednom očku tvorit karpinky a taky maz a nemôže otvorit poriadne očko ked vstava...viete mi niečo odporučit

pribinak
5. mar 2018

Odporucam návštevu pediatricky. Pri novorodencovi by som neriskovala a neskusala “babské recepty”

mlil77
5. mar 2018

Ocianka rostokova, sypany caj prikladat na ocko ale u tak maleho neviem, treba precitat.....

veronikazoja
5. mar 2018

Ja som dcérke dávala prvý mesiac „očianku“ kvapky, to mi doporučili v nemocnici, ako prevenciu a kým si očká zvyknú, ale isto by som vybehla aj k detskej lekárke, aby to nebol nejaký zápal

maca283
5. mar 2018

Ak kojite tam matetske mlieko alebo ocianku u nas to pomohlo

pininka
5. mar 2018

Presne,nakvapkat materske mlieko

janci05
5. mar 2018

Ahoj. Treba ísť k doktorke. Predpíše mu Ophthalmo Framykoin do očka a to mu prejde. Zrejme sa pri pôrode nakazil chlamýdiami, čo je dosť bežné. Ty ani nemusíš vedieť, že ich máš a dieťaťko sa pri pôrode nakazí. Aj my sme to mali.

matkaleskova
6. mar 2018

Ja by som minimálne zavolala doktorke, možno to prejde ak použijete tú očianku ale nemusí, takže radšej aby o tom vedela

martina9999
6. mar 2018

jednoznacne materske mlieko tisickrat denne tym preplachovat. maly to mal chytila som to vtedy aj ja od neho, a aj mne mlieko pomohlo.

kika831
7. mar 2018

@kvetinka1405 jednoznacne k pediatricke a ta vas posle k ocnej. Moje obe deti mali upchaty kanalik v ocku a presne takto to zacalo. Ale kludne to moze byt zacinajuci zapal. Urcite nic nekvapkajte bez odporucenia ocnej, predsa ide este o malicke babatko. Drzim palce