Botičky pre 15 mesačné dieťa

alexandra909
22. feb 2018

Poradte prosim ake boty kupit 15m dietatu. Chodit sa naucilo pocas zimy. Papucky ma Rak ale uz pozeram co kupit na jar na von. Nechcem barefoot skusila som ale nechce v tom chodit.

yanni
10. mar 2018

@zuzana247 Geox su skor na normalnu nohu. Su sice sice dost siroke, ale tym, ze maju "nizku" spicku ich zuzuje. A tiez nie su vhodne na vysoky nart.
Nasa najmladsia ma uzku nozku. Prve geox mala 22 a boli jej siroke. Nastastie bolo chladnejsie, mala hrubsie ponozky, tak boli ok.
Na siroku nohu su skor Primigi.

zuzana247
10. mar 2018

@yanni aha. Dakujem. Lebo citam taku znacku taku a uz sa v tom stracam 😀
A neviete kde maju Primigi niekde v NR,popripade BB alebo Zvolen,Levice

yanni
10. mar 2018

@zuzana247 No ti poviem. Ani mi nevrav. S detskymi topankami je to o nervy. Ja uz mam aky tak prehlad pro 4roch detoch ale kazda nota ina, tak to je tazke.
Zial na Slovensku neporadim. My zijeme v zahranici. Ja chodim kupovat bud priamo do predajni vyrobcov alebo cisto predajni s detskou obuvou alebo uz mam svoje vytypovane predajne, kde maju velky vyber detskych topanok roznych znaciek.
Neviem ake hladas, ci na jar, leto nejake poltopanky. Ja som povodne z BB a tam je dost obchodov cisto s detskych tovarom aj topankami. Len neviem, ci tie Primigi aj niekde na predajniach maju.
Skor niekde v Blave, Fakt neporadim.

zuzana247
10. mar 2018

@yanni my sme z maleho mesta,NR aj BB mame 60km 😃 tak musim pozistovat kde je aky obchod,lebo nas maly neznasa cestovat,tak sa musime pripravit psychicky na pripadnu zvukovu kulisu 😂🤣 Vacsinou objednavam cez eshop poskusam a vratim 😃
Tak mam sa na co tesit pri hladani vravis. Inak moj mazel ma presne taku istu nohu 👍

btus
10. mar 2018

našej sme kupovali Protetiku

pivonka17
10. mar 2018

@zuzana247 geox z mojej skúsenosti sú skôr na užšiu nozku(. Skús d.d. step. Ja kupujem v Parndorfe. Tu nie som ochotná za to zaplatiť také peniaze.

zuzana247
11. mar 2018

@pivonka17 dakujem velmi pekne. Parndorf mame 200km,tak to sa mi neoplati velmi. Keby mi niekto poradil,BB alebo NR s tymi znackami ako Primigi,Superfit,Richter atd..