Búchanie hlavičky naschvál. Prečo to robí?

leva
27. jún 2007

Ahojcek,chcem sa poradit.Mali ked sa troska buchne do hlavky,napriklad sedi a buchne sa o stol alebo dvere,nie silno,tak to zopakuje este niekolko krat naschval,vsimla som si ze to robi poslednu dobu.Neviem preco to robi.?

izus
27. jún 2007

leva to prvý krát počujem, že to robí naschvál, ostane mu tam niečo?

leva
autor
27. jún 2007

Ano cervene otlacene bodky,no nebucha sa silno ani neplace,on sa zapozera na to miesto o ktore sa buchol a urobi to este par krat,nechapem sama.

elliana
27. jún 2007

fuha, levi, teda, ma odvahu...ale ani ja o tom neviem a skusenosti nemam

leva
autor
27. jún 2007

eli,ja so m tiez pozerala ako puk ze co to 😅 Uz to spravil asi 3 krat.Naposledy dnes,ked sme sa hrali s kockami,sedel pri zarubni medzi kuchinou a detskou izbou,ako sa nahol pre kocku tak sa troska buchol o zarubnu ale ozaj len troska o celo,zapozeral sa na zarubnu a zopakoval to este dva krat 😕 Minule v postielke sa tiez troska buchol a to iste,neviem ako keby sa cudoval co to.

elliana
27. jún 2007

levi, mozno pocuva ten zvuk, alebo co...skusa...a mozno sa mu ten zvuk paci a preto buchnutie opakuje
mala to tiez robi, ale nie hlavou..hrackou.ale ktovie, co ju este chyti?

leva
autor
27. jún 2007

No mozno,lebo sa pri tom tvari zacudovane.Tie hracky u nas uz lietaju hlava nehlava,dava take supi 😅

elliana
27. jún 2007

mala tiez asi tak, susedia musia mat radost, hlavne ti pod nami. A ked sa rozhodne, ze sa jej zvuk udierajucej hracky na podlahe paci, mozem jej ju 100 krat vziat, aj tak bude buchat...niecim inym

leva
autor
27. jún 2007

presne tak,no u nas je novinka triskat na stenu s postielky susedke ktora ma vedla spalnu,tak vzi rano ked ho to capne tak odsuvam postielku dalej od stenu,uz nam aj odbuchala ale v dobrom,ona je fajn a minule sme sa na tom nasmiali 😀

leva
autor
27. jún 2007

no tusim ma klavesnica neposlucha 🙄

elliana
27. jún 2007

levi, ked je to dieta, da sa to pochopit, vsak ho nemozes mat priviazane retazov niekde k posteli...ale...ked zacnu vrtat o 7 rano, tak, ako posledne 2 dni u nas, je to hruza, vrazdila by som, hlavne, ked sa Zojinka uklada na ranajsi spanok 😠 😠 😠

leva
autor
27. jún 2007

pozname 😠

leva
autor
27. jún 2007

Zoja aka zlataaa,tie vlasky 😉 boze nadherna

elliana
27. jún 2007

ved sa chceme pacit Romankovi, preto ta parochna 😉

leva
autor
27. jún 2007

Ale ako jej ide,herecka a ako sa smejka nadherne 😉 ako keby vedela.A

leva
autor
27. jún 2007

Ked bude mat vlasky po maminke take krasne 😉 pockaj budes odhanat 😀

leva
autor
27. jún 2007

kuk regiony,niak sme sa tu rozkecali 🙂

milhaus
5. máj 2008

leva moja jeden čas sedela pri dverach a buchala sa tam chrbtom i hlavou ale nie že by trucovala, ona to skorej brala ako zabavu

tonicka
5. máj 2008

leva, moja to tiez obcas urobi..podla mna skumaju pricinu a nasledky 😀 proste kukaju co robia a skusaju 😀

mata78
5. máj 2008

naša malá to tiež robí. hlavne večer pred spaním. sadne si na posteľ a buchne si hlavičku. potom chce, aby som jej to miesto pofukala. tak to zopakuje este niekolkokrat. má z toho srandu. este sa ma opýta ETE?

loren
6. máj 2008

tonicka aj ja som toho nazoru Sara ked si nie silno podotykam nechtiac buchne hlavku o skrinu co je pri posteli tak skkusi este raz a este sa tomu zasmeje podla mna aj ten zvuk hlavne pocuvaju 😉

marorlinko
6. máj 2008

t je bezn eu deti,ze co sa im zapaci,tak to opakuju viackrat moj hadze hracky aj ovladac eo zem, dost silno, co mu hned vezmem, ale vyberie si jednu hracku a tu hadze vkus eo zem, nic s aneboj, kazde dieta si hlada o najde nieco comu sa cuduje a nechape

ivankaalenka
17. máj 2008

Moja sa trieskala asi 2 mesiace. Rukou aj o stenu, do hlavy. Ale povedala som jej, ze to nesmie, chytila som ju do narucia a povedala som jej ze ju lubi, rozculovala sa, ale pomohlo to, uz to nerobi, ak je naznak, tak jej zacnem klopkat po hlavke, ze prsi prsi, len sa leje....a je pokoj, mysli si, ze sa hrame a je to ok. Skus to