Budenie miminka

trisestri
21. jún 2018

partner ked pride s prace budi 3 tyzdnove mimino lebo sa s nim chce zvitat a sa hadame,lebo ja tvrdim ze babetka sa nemaju budit ak spinkaju a on ze to je v poriadku,ak ho zobudi,nech nedramatizujem-aky je Vas nazor?

lindusss2016
21. jún 2018

Moj nazor je, ze to zbytocne riesis, o tyzden uz bude mat ine spacie navyky a mozno ho nebude treba budit. Partner by zas mal mat tolko ohladu, ze ho.necha pospat, to dieta z toho urcite nema ziadnu radost, ze ho zobudi a zvita sa s nim.

beky1813
21. jún 2018

Keby mne chlap zobudil babo, tak by videl iny cirkus. Neznasam, ked mi niekto bezdovodne budi deti

maciatkolulu
21. jún 2018

@trisestri ja fakt.neviem,jedna sa sťažuje,že očko nemá žiaden záujem,že príde domov,sadne a hrá hry,čumi do bedne.... A u vás zase toto. Tak ja neviem. Snáď nedohuci s krikom a neschnapne dieťa a hurá je tu ocko. Pokiaľ.si ho vezme jemne na ruky a potuli,tak nevidím dôvod na hádky a najmä trojtýždňove spí skoro stále. Hormóny u teba ešte asi riadne pracujú, čo je samozrejme.

ankare
21. jún 2018

Budiť ho je somarina. By som ho poslala kade lahsie.

luba41
21. jún 2018

to naozaj ho zobudí😲? ved skus partnera zbobudiť tak o druhej v noci , uprostred spánku-že aký bude "nadšený"

pribinak
21. jún 2018

budit spiace dieta je hriech ! ked bude babatko v noci plakat, treba muza zobudit, ze male s nim chce debatovat

beky1813
21. jún 2018

@maciatkolulu to nie su hormony, ha som mala obe deti, co doma nespali v takomto veku, tak ked nahodou doma zaspali, som oslavovala a ked by ni ich niekto zobudil, tak to by ine blesky pekelne lietali

misinka0611
21. jún 2018

Ja som nikdy bábätko nebudila a ni môj partner. Zvítal sa s ním ked sa zobudil a tak isto to funguje aj teraz ked má už 9m. 🙂

basska_b
21. jún 2018

Tak mu vysvetli bez emócií, že ty si po pôrode unavená, keď spí sa môžeš v kľude najesť, osprchovať a nech sa s ním privíta, keď sa zobudí. Ja by som tiez zabijala, keby mi niekto v šestonedeli budil dieťa. Som bola rada, že žijem.

myjusiatko
21. jún 2018

@trisestri moj nazor je, ze je to sebec. Babatko nema kvoli takejto hluposti co budit. Aj tak tomu to male nerozumie.

nika898
21. jún 2018

@trisestri ako ti pisu baby vyssie zobud ho uprostred noci ze babatko sa s nim chce zvytat ako bude reagovat. A inak prepac ale neviem co je to za blbca budit dieta.

wieruska1
21. jún 2018

Budit dieta na pozdrav? A to ako nemoze spravit o hodinu ked sa preberie? Niektori su fakt na hlavu.

mima86
21. jún 2018

No ak by trval na tom, ze ho chce budit, tak ja by som trvala na tom, ze potom ho bude mat cely cas na starosti on, az pokial ho sam znova neuspi.

lorela
21. jún 2018

@trisestri Nedovolila by som mu mimino budiť v žiadnom prípade.

asia83
21. jún 2018

@trisestri Nebudiť. V žiadnom prípade. Narušíte mu celkový režim dňa, bude mrzuté, nervózne, nespavé. Ja by som mu takú jednu struhla, že by mu stena dala druhú. Nedovoľte to.

pininka
21. jún 2018

Mne keby muz zobudil dieta tak ho zabijem. My sme sa modlili aby spali hlavne na zaciatku.

lenqua_12325
21. jún 2018

Ja by som chlapa zobudila v nosí každú hodinu s tým ze mam chuť na sex a chcem sa objímať :D

lenqua_12325
21. jún 2018

V noci*

lenqua_12325
21. jún 2018

Dcérka mala v apríli 3 a nikdy, nikdy som ju nebudila. Ako miminko stále plakala a teraz som rada keď sa vyspi a po dobrom spánku nás vyobjíma a povie ľúbim vás ocko, maminka. Raz som ju v spánku prezliekala keď sme išli na letisko ale bolo pol 10 doobeda a prihovorila sa jej ze musíme ísť už domov, ak sa to počíta ako budenie tak naše jedine za 3 roky. Detičky majú spat a hlavne také maličke.

domculik
21. jún 2018

@trisestri Sa spytaj ci jeho niekto budil ked bol maly :O. Toto som teda este nevidela. Zatrhnut. Babatku narusuje spanok, tebe narusuje kludne chvilky. Nech si babatko uziva ked sa zobudi omg, kto to kedy videl budit babatko lebo sa s nim chce tata zvitat ?!

vroni
21. jún 2018

Keby mi muz umyselne zobudil dieta, zobudim ja celu ulicu. Svojim revom. Ja uz som plula ohen a siru ked pootvoril dvere pri zaspavani, nie ze by dieta umyselne zobudil.

emakiki
22. jún 2018

Nechapem jeho sebeckost, ale zase malemu to nejako zvlast neublizi, ja budim maleho od dvoch tyzdnov kazde rano o siedmej, lebo musime so starsou do skolky a maly to prezil...

taga
23. jún 2018

@maciatkolulu trojtýždňové spí skoro stále? 😂😂😂😂😂 Som sa pobavila, snáď ako ktoré...

sense
23. jún 2018

Nebudit....v opacnom pripadeby moj chlap vedel ze v noci.by vstaval k nemu on prip ak by.bolo dieta mrzute upokojoval by on ked chce byt taky aktivny....ja kedspim a niekto ma zobudi tak pozna aj moju druhu stranku a ta nie je moc pozitivna